Gent – Charleroi 2:1 (kon.) | Kortrijk – Cercle Brugge 4:0 (kon.) | Lierse – Leuven 0:0 (kon.)
Mons – Oostende 3:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Waregem 2:2 (kon.)
KV Kortrijk
4:0 (4:0)
Cercle Brugge KSV
cz Sobota 01.03.2014, 20:00 • Guldensporenstadion • Belgická Jupiler Pro League

Dnešní utkání sledovalo 8427 diváků. (21:56:12)

A je tu konec zápasu, ve kterém rozhodl první poločas, který domácí celek vyhrál 4:0. Ve druhém poločase se už skóre nezměnilo a tak zápas skončil pohodlným vítězstvím Kortrijku 4:0. Domácí celek si tak připisuje tři důležité body.

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost a někdy opět na shledanou.

90
    Běží devadesátá minuta, rozhodčí nastaví ještě jednu minutu nad rámec hrací doby.

89
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Oussalah, přichází Tomaševič.

87
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Coulibaly, přichází Heylen.

84
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází De Smet, přichází Klaasen.

84
    Domácí mají k dispozici stále tři střídání.

80
    Domácí kráčí za pohodlným vítězstvím, nikam se neženou, drží míč na svých kopačkách a sklízí potlesk publika.

75
    Střely celkem: 10 – 13.
    Držení míče: 51% – 49%.

Podle statistik velmi vyrovnané utkání, počet branek však hovoří jasně ve prospěch domácích.

71
    Oussalah mohl vstřelit svoji druhou branku. Ocitl se ve 100% šanci, ale jeho střelu vykopl z brankové čáry hostující obránce.

67
    Kabananga se řítil do další příležitosti, ale domácí obrana včas zasáhla a jsou to opět hráči Kortrijku, kteří mají míč na svých kopačkách.

62
    Hosté také sahají k poslednímu střídání, ze hřiště odchází Buyl, přichází Uchebo.

62
    Hosté se dostali do další střelecké pozice. Tentokrát vystřelil Buyl, jeho střela však nepředstavovala pro Keeta žádné větší nebezpečí.