Everton – West Ham 1:0 (kon.) | Fulham – Chelsea 1:3 (kon.) | Hull City – Newcastle 1:4 (kon.)
Stoke City – Arsenal 1:0 (kon.) | Southampton – Liverpool 0:3 (kon.)
Hull City AFC
1:4 (0:2)
Newcastle United
Sobota 01.03.2014, 16:00Anglická Premier League

Skončilo sa stretnutie medzi Hull City AFC – Newcastle United. Do druhého polčasu vstúpili lepšie domáci, ktorým sa podarilo v 47 minúte streliť kontaktný gól na 2:1(Davies). Zvyšok stretnutia sa domácim už nepodarilo presadiť no góly padali na opačnej strane. v 55. minúte si druhý gól pripísal Sissoko a v 90+3 dokonal dielo Anita

Štatistiky:
    Držanie lopty:47%-53%
    Strely celkom:13-17
    Strely na bránku:3-7

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (17:59:34)

90+3

90+3
    Newcastle United dal gól!
    Čo sa celé stretnutie nedarí domácim sa darí hosťom. Čeresničku na torte pridal do odkrytej bránky VURNON ANITA. McGregor bol bez šance na dorážku spomínaného hráča.

90+2
    Zvyšok stretnutia sa odohráva pred bránkou Krula, no gól nie na nie padnúť.

90
    Nadstavujú sa +3 minúty.

90
    Remyho strela nevyzerala tak nebezpečne akou ju urobil McGregor. Pri snahe vytlačiť ju von z vápna, loptu takmer vytlačil do vlastnej bránky.

89
    Striedanie v tíme Newcastle United: z ihriska odchádza de Jong, prichádza Gosling.

88
    Chester je na ihrisku necelé tri minútky a už to vyzerá zle s jeho zdravotným stavom.

87
    Newcastlu sa darí nepúšťať loptu pred Krula. Hull sa však stále nevzdáva a skúša to či už po stranách alebo priamo.

86
    Striedanie v tíme Hull City AFC: z ihriska odchádza Davies, prichádza Chester.

85
    Menej než 5 minút do konca riadnej hracej doby. Vyzerá to tak, že všetky body z pôdy Hullu zoberú hostia.