Zwolle – Nijmegen 3:3 (kon.) | GA Eagles – Eindhoven 2:3 (kon.) | Den Haag – Breda 1:1 (kon.)
Arnhem – Kerkrade 3:0 (kon.)
PEC Zwolle
3:3 (2:1)
NEC Nijmegen
cz Sobota 01.03.2014, 18:45 • IJsseldelta Stadion, Zwolle • Holandská Eredivisie

Z mé strany je to z tohoto krásného zápasu vše, s konstatováním že Zwolle na domácím hřišti pouze remizovalo s Nijmegenem se s Vámi loučím. Hezký zbytek dne! (20:37:02)

90+3
    Conboy v poslední akci narazil na van Polena, oba se nepříjemně střetli, rozhodčí ale místo faulu ukončuje toto vyhecované utkání.

90+3
    U míče jsou zadáci Nijmegenu, utkání se řítí do svého konce.

90+3
    Broerse efektně a také efektivně ukradl míč před dotírajícím soupeřem.

90+2
    Johnssonovi se nepodařil odkop od branky a tím daroval míč soupeři, který se jistě pokusí o vstřelení čtvrté branky.

90+1
    Hlavní rozhodčí Haller se rozhodl prodloužit toto utkání o tři minuty nastaveného času.

90
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Saymak, přichází Giovanni Gravenbeek.

90
    V hlavní roli se ocitly rukavice Boera, které jistě ukořistil míč po centru z levé strany.

89
    Celý druhý poločas se hraje v obrovském tempu všech zúčastněných, o výsledku zápasu rozhodně ještě rozhodnuto není.

88
    Hostující hráči se nestihli vrátit a tak Benson bez potíži nahrál míč Klichovi, tomu ale míč odkopl Nielsen.

87
    Z ničeho nic se sám před Johnssonem ocitl Benston, který svou střelou pouze trefil vyběhnuvšího gólmana hostů.

86
    Zwolle drží míč, přes obraný blok se jim ale nedaří projít.

85
    Domácí obrali svého soupeře o míč a už obléhají vápno Nijmegenu.

84
    Žlutou kartu dostává Samuel Štefánik (Nijmegen EC).

84
    Znova hledal Conboy ve vápně číhajícího Riekse. Ani teď se hostujícímu hráči nepodařilo ideálně zpracovát a tak se míč odrazil k hráčům Zwolle.

83
    Jen to v ochozech zahučelo po střele Samyaka, jehož pokus mířil do středu branky kde stal připravený Johnsson.

82
    Rieks mohl zaútočit na hattrick, těsně před tím než vystřelil z voleje mu ale míč odskočil a tak dvojnásobný střelec netrefil ideálně míč, který branku neohrozil.

82
    Dlouhá lobovaná přihrávka Klicha na Samyaka nebezpečí nepřinesla, útočník Zwolle již neměl dostatek sil na přesprintování soupeře.

80
    Už jen deset minut zbývá oběma týmům na rozhodnutí tohoto velezajímavého zápasu.