Bohemians – Jablonec n. J. 1:0 (kon.) | Pardubice – Sparta B 2:0 (kon.) | Poprad – Podbrezová 0:2 (kon.)
Roudnice – Varnsdorf 1:0 (kon.) | Vlašim – Pelhřimov 2:0 (kon.)
SK Roudnice nad Labem
1:0 (1:0)
FK Varnsdorf
cz Sobota 01.03.2014, 14:00 • F. A. Pod Lipou • Prípravný zápas

To je ode mě z fotbalového areálu Pod Lipou pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen fotbalového) Onlajnu, na počtenou! (15:49:17)

V dnešním zápase se nenastavovala žádná minuta. Druhá půle nám přinesla ještě více šancí na obou stranách, ale ani jedna nebyla gólová, i když k brance neměli hosté dvakrát daleko! I tak ale vítězí Roudnice brankou Šragy z prvního poločasu.

90
    Veselý vyhlavičkoval míč z brankové čáry, kdy už byl Pechatý překonán!

88
    Hostující Fendrich už poněkolikátev poslednách minutách vybíhá ze své brány skoro až 30 metrů před. Dlouhými nákopy se snaží hledat hlavy svých spoluhráčů, ale kolikrát neúspěšně,

87
    Verbíř rozehrával rohový kop, ale ten byl velmi krátký a končí na nohách soupeřů.

86
    Hráči Roudnice vybojovali rohový kop.

85
    Petrášek vyřešil situaci ve vápně, kde to vypadalo dost špatně odkopem míče do bezpečí.

83
    Hráči Varnsdorfu tlačí na pilu a zavařují Roudnici. Hráči Roudnice se ale nevzdávají a dobře brání vypracované situace hostů.

80
    Roudnice znovu střídá. Ze hry byl stažen Miroslav Mareš, kterého nahradil Jiří Krystan.

80
    Hosté to zkoušeli rozehrát na rychlo. Neúspěšně – míč končí v zámezí.

80
    Křeček se na polovině hřiště provinil proti pravidlům. Hosté mohou rozehrávat volný kop.

79
    Roudnice dokázala ubránit slibně vypadající akci Varnsdorfu. Následuje odkop od brány Pechatého.

78
    Spolupráce na hřišti mezi Šimkovským a Verbířem je v dnešním zápase neskutečná. Nyní si "vyťukali" několik hráčů soupeřů, ale když měla přijít finální přihrávka, šli 2 hráči na Šimkovského, který to řešil nákopem míče do jednoho z nich, od něhož se míč dostal do zámezí.

76
    Verbíř doslova bojoval o míč na polovině soupeře. Přestože upadl, dokázal atakovat soupeře a jeho rozehrávku mu znepříjemnit, což se podepsalo na autovém vhazování pro Roudnici.

75
    Po faulu na Verbíře rozehrávali hráči Roudnice volný kop, kterého se ujal sám Verbíř. Jeho chytrý centr ve vápně nenašel hlavu žádného ze spoluhráčů.

74
    Hosté vstřelili branku, ale všemu předcházela ofsajdová situace, takže není branka uznána.

73
    Do "kleští" teď vzali Šimkovský s Petráškem jednoho ze soupeřů. Ten chvíli leží na zemi a drží se za břicho. Po chvíli se ale zvedá a pokračuje ve hře.