Austria – Wacker 2:1 (kon.) | Grodig – Neustadt 1:2 (kon.) | Sturm Graz – Wolfsberger 1:4 (kon.)
Admira Wacker Mödling – Ried 2:2 (kon.)
Admira Wacker Mödling
2:2 (0:0)
SV Ried
cz Sobota 01.03.2014, 19:00 • BSFZ Arena • Rakúska Bundesliga

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:53:30)

Hlavní sudí po uplynutí dvou minut nastaveného času ukončil tento zápas, který končí 2:2. Kdo by to byl řekl po nezáživném prvním poločase, který skončil bezbrankovou remízou. Nutno však dodat, že remíza určitě zasloužená. Za domácí se trefili Zwierschitz a Domoraud. Za hosty se dvakrát prosadil Kragl.

90+2
    Je to tak, Admira využívá i posledního střídání. Na závěrečné vteřiny se na trávník podívá ještě Burušič, který nahrazuje Schickera.

90+1
    Hra se nyní hodně kouskuje, navíc to vypadá, že domácí budou střídat.

90
    Hodně zajímavý centr se točil do pokutového území, pískán však útočný faul jednoho z domácích fotbalistů.

89
    Rohový kop taktéž pro Admiru, jak s nim domácí fotbalisté naloží?

88
    Taktický faul Pichlera, ten si ale bude muset dávat pozor. Jednu žlutou kartu už má.

87
    Tentokráte celou situaci vyřešil dobrým výběhem brankář Kuttin.

87
    Obrana Admiry odvrací jen za cenu dalšího rohu.

86
    Hostující fotbalisté vybojovali rohový kop a v této statistice srovnávají na 4:4.

84
    Zatím to ale příliš nevypadá, že by jeden z celkům chtěl za každou cenu urvat vítězství na svou stranu. Hraje se spíše ze zabezpečených obran.

82
    Domácí teď budou mít psychicky určitě navrch, uvidíme, zda jim to nějak pomůže.

81
    Admira právě vstřelila branku!
    V podstatě z ničeho nic je srovnáno! Dlouhý nakopnutý míč z vlastní poloviny si našel WILFRIED DOMORAUD, který míč šikovně hlavou nasměroval až do sítě, 2:2!

80
    Nepřesnosti na hostující straně, u míče už domácí.

78
    Čas se domácím ale krátí a Admira se nemůže dostat do žádné vážnější šance.

77
    Hosté budou rozehrávat rohový kop, s rozehrávkou pochopitelně příliš nepospíchají.

76
    Z dlouhé vzdálenosti to zkoušel Weber, jeho střela ale hodně nepřesná.

75
    Domácím nelze upřít snaha, hrát do připravené obrany Riedu se jim ale zatím nedaří.