Gent – Charleroi 2:1 (kon.) | Kortrijk – Cercle Brugge 4:0 (kon.) | Lierse – Leuven 0:0 (kon.)
Mons – Oostende 3:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Waregem 2:2 (kon.)
Waasland-Beveren
2:2 (1:2)
SV Zulte Waregem
cz Sobota 01.03.2014, 20:00 • Freethiel • Belgická Jupiler Pro League

57
    Waasland právě vstřelil branku!
    Jeden z mnoha přímých kopů z poloviny hřiště vynesl domácím ovoce. Na centr si počkal nejlepší střelec týmu DALIBOR VESELINOVIĆ, který nastoupil na druhý poločas, a svým 8. ligovým gólem srovnává hlavou skóre.

23
    Waregem právě vstřelil branku!
    Hosté jdou znovu do vedení. Po načechraném centru Thorgana Hazarda z pravé strany se hlavou z pár metrů prosadil IDRISSA SYLLA. Pro Hazarda to je už druhá asistence v zápase.

16
    O to překvapivější je srovnání skóre. IVAN TRICKOVSKI vstřelil na chlup stejný gól jako o několik minut dříve Kums. Taktéž napřáhl zpoza hranice pokutového území a jeho střela zapadla do horního rohu ke vzdálenější tyči.

10
    Jako blesk z čistého nebe přišel vedoucí gól Zulte. V posledních minutách byli aktivnější domácí, jenže Waregem rozjel nenápadnou akci, kdy se však dostal až k hranici soupeřovy šestnáctky, odkud napřáhl SVEN KUMS a jeho střela zapadla přesně do pravého horního rohu Coosemansovy branky.