Most – Havířov 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 2:0 (kon.) | Motor ČB – Litoměřice 0:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kadaň 7:3 (kon.) | Třebíč – Šumperk 7:1 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 3:2 (po pr.)
Olomouc – Beroun 2:1 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
HC Stadion Litoměřice
cz Streda 11.12.2013, 17:30 • Budvar aréna • 1. liga (ČR)

54:30
    Miloslav Čermák (LTM) – 2 + 2 minuty za vysokou hůl. Jedna z posledních šancí pro Motor.

35:03
    Vít Budínský (LTM) – 2 minuty za držení hole. Motor má možnost záhy vyrovnat při přesilovce a to samé si přeje i domácí kotel.

19:56
    Lukáš Kříž (CEB) – 2 minuty za hákování. Litoměřice si s největší pravděpodobností přenesou zbytek početní výhody do druhé části.

16:02
    Dušan Žovinec (LTM) – 2 minuty za zdržování hry. Litoměřický zadák vyhodil kotouč do hlediště a Motor bude hrát 1:14 pět na tři!

15:55
    Lukáš Kříž (CEB) – 2 minuty za sekání. Radek Míka (LTM) – 2 minuty za hrubost. Domácí zadák sekl do Sedláčka, následně byl zpacifikován hostujícím Míkou. Oba dostávají dvě minuty a pokračuje se 5 na 4.

15:16
    Miloslav Čermák (LTM) – 2 minuty za vysokou hůl. Po skončení trestu Moravce je tu možnost i pro Jihočechy.

13:13
    Jiří Moravec (CEB) – 2 minuty za sekání. Druhá přesilovka pro Litoměřice.

06:52
    Marek Vaniš (CEB) – 2 minuty za nedovolené bránění. První početní výhodu si zahraje i Stadion.

04:05
    Miloslav Čermák (LTM) – 2 minuty za sekání. Motor si zahraje první přesilovku.

Pavel Kortus ml.

Góly a asistencie: 34. Míka (Bahenský), 49. Švagrovský (Procházka, Drábek), 60. Čermák (Švagrovský)

Banes Motor České Budějovice: Kůdela (Halmoši) – Kasík, Kříž, Bohunický, Chmelíř, Prokop, Moravec, Kotaška, Vráblík – Kotalík, Šperger, Ferebauer – Kuchejda, Šachl, Ondřej – Vaniš, Skuhravý, Bárta – Kńazev, Rob, Melka.
    HC Stadion Litoměřice: Sedláček (Lavinger) – Hrbas, Šulc, Míka, Husák, Žovinec, Drábek, Kolář, Evan – Suja, Rubeš, Čermák – Novák, Hašek, Budínský – Procházka, Švagrovský, Bahenský – Chlapík, Brzobohatý, Doležal.

Rozhodca: Bejček – Gerát, Hynek