Washington – Tampa Bay 6:5 (3:2 po s.n.) | Montreal – LA Kings 0:6 (kon.) | Buffalo – Ottawa 2:1 (4:3 po s.n.)
Columbus – NJ Devils 5:4 (kon.) | Florida – Detroit 3:2 (2:1 po s.n.) | NY Rangers – Nashville 1:4 (kon.)
Winnipeg – St. Louis 1:2 (kon.) | Dallas – Chicago 2:6 (kon.) | Colorado – Arizona 1:3 (kon.)
Calgary – Boston 1:2 (kon.) | Edmonton – Carolina 5:4 (po pr.) | San Jose – NY Islanders 2:3 (1:2 po s.n.)
Dallas Stars
2:6 (0:2, 1:4, 1:0)
Chicago Blackhawks
cz Streda 11.12.2013, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

S konstatováním, že Chicago o svém vítězství rozhodlo drtivou smrští ve druhé třetině, se s vámi loučím a přeji pěkný den. (05:13:15)

Dnešní utkání sledovalo 12 542 diváků.

Rozhodčí pak už jen nechali doběhnout zbylý čas a poslali Roussela do kabin. Ten ještě směrem ke střídačce hostí poslal pár štiplavých slov, frustrace Dallasu je zřejmá. Toto utkání se mu nepovedlo.

60:00

60:00
    Hostující Jeremy Morin nakonec dostal dvě minuty za hrubost a deset za nesportovní chování. Na Antoina Roussela byli rozhodčí přísnější a dali mu dvě minuty za krosček, stejnou porci za hrubost a ještě dalších deset za nesportovní chování.

59:56
    Ti, kteří v American Airlines Center vydrželi, ještě sledovali potyčku Versteega s Rousselem, do nějž se následně vložil také Morin. Rozhodčí je včas roztrhli.

59:41
    Dallas právě vstřelil branku!
    Domácí se přeci jen ještě dočkali gólu a kazí tak Raantovi dojem ze třetí třetiny. Gončar poslal puk před branku, kde Leddy neuhlídal ANTOINA ROUSSELA a ten šikovnou tečí snížil na konečných 2:6 z pohledu Stars. Asistence: Sergej Gončar, Ryan Garbutt.

59:32
    Saadovi se Shawem nevyšla jedna z posledních kombinací v útočném pásmu.

59:00
    Ohlášena poslední minuta utkání.

58:54

58:45
    Puk za Ellisem. V této přesilové hře Dallasu velmi obvyklé.

58:25
    Na Krugera si u mantinelu počkal frustrovaný Dillon, nikdo to ale neměl zájem řešit.

58:16
    Puk ve středním pásmu, Kruger jej ještě chvíli podrží.

57:44
    Jednoduché vyhození od Chicaga.

57:34
    Jenomže puk má na hokejce znovu Ellis.

57:20
    Dallas se ještě snaží přidat gól pro hrstku věrných.

57:03
    Ani jedenáctá střela v páté přesilové hře se neujala. Raanta nadále tyranizuje Oleksiaka.

56:54
    Patrick Sharp je vyloučen na dvě minuty za hákování. Trénink hry v oslabení Chicaga pokračuje.

Daniel Polách

Góly a asistencie: 34. Roussel (Garbutt, Jeffrey), 60. Roussel (Gončar, Garbutt) – 3. Kostka (Kruger, Smith), 13. Kane (Seabrook), 23. Saad (Shaw, Kostka), 29. Sharp (Kane, Keith), 32. Sharp (Keith, Toews), 40. Saad (Seabrook, Kane)

Dallas Stars: Lehtonen (29. Ellis) – Dillon, Goligoski, Gončar, Jo. Benn, Oleksiak, Connauton – Ničuškin, Seguin, Ja. Benn – Garbutt, Eakin, Roussel – Chiasson, Horcoff, Cole – Peverley, Jeffrey, Whitney
    Chicago Blackhawks: Raanta (Simpson) – Seabrook, Keith, Oduya, Hjalmarsson, Kostka, Leddy – Hossa, Toews, Sharp – Kane, Handzuš, Versteeg – Morin, Shaw, Saad – Smith, Kruger, Bollig

Rozhodca: Pochmara, Sutherland – Sharrers, Cameron

Diváci: 12 542