Washington – Tampa Bay 6:5 (3:2 po s.n.) | Montreal – LA Kings 0:6 (kon.) | Buffalo – Ottawa 2:1 (4:3 po s.n.)
Columbus – NJ Devils 5:4 (kon.) | Florida – Detroit 3:2 (2:1 po s.n.) | NY Rangers – Nashville 1:4 (kon.)
Winnipeg – St. Louis 1:2 (kon.) | Dallas – Chicago 2:6 (kon.) | Colorado – Arizona 1:3 (kon.)
Calgary – Boston 1:2 (kon.) | Edmonton – Carolina 5:4 (po pr.) | San Jose – NY Islanders 2:3 (1:2 po s.n.)
Colorado Avalanche
1:3 (0:0, 1:3, 0:0)
Arizona Coyotes
cz Streda 11.12.2013, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (05:35:55)

Československá stopa v utkání:

Radim VRBATA (PHX) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:53
    Martin HANZAL (PHX) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:15
    Zbyněk MICHÁLEK (PHX) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:32

Hvězdy utkání:
    1. Antoine VERMETTE (PHX) 2+0, 4 střely, čas na ledě 16:09
    2. Thomas GREISS (PHX) 29 úspěšných zákroků, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 96,7%

Nejvíce času na ledě: Erik Johnson 27:31 – Connor Murphy 26:50

Branky a nahrávky: 35. Bordeleau (McLeod, Sarich) – 29. Vermette (Yandle, Ribeiro), 33. Szwarz (Halpern, Bissonnette), 36. Vermette (Ekman-Larsson, Boedker). Po třetinách: 0:0, 1:3, 0:0. Rozhodčí: Lee, McCauley – Grandt, Henderson. Diváci: 14110.

Kojoti nakonec dokázali uhájit svůj náskok, který si připravili ve druhé třetině, v závěrečné části hry přestáli chvilkami drtivý nápor domácích, velkou míru na dnešní výhře Coyotes mají především brankář Thomas Greiss a střelec dvou branek Antoine Vermette.

Právě Antoine Vermette otevřel účet dnešního utkání, na jeho gól z 29. minuty chvilku poté navázal svou druhou trefou v sezóně Jordan Szwarz.

Poté ale přišlo snížení z hokejky Patricka Bordeleaua, který využil nedorozumění v rozehrávce Coyotes. Další minutu na to ale vrátil dvoubrankové vedení na stranu Phoenixu Antoine Vermette.

Další gól už do konce zápasu nepadl, Coyotes si tak připisují velmi cennou výhru a bodově se téměř dotahují na svého dnešního soupeře.

59:36
    Barrieho střela končí za brankou, moc času už nezbývá.

59:21
    Domácím hráčům se ale nedaří dostat do nějaké kloudné kombinace.

58:59
    Varlamov míří na střídačku, Laviny to zkusí v šesti!

58:38
    Hosté se stále drží v útočném pásmu, Chipchura se nyní mohl dostat ke střele.

57:52
    Hanzal se vytočil s pukem zpoza branky až k zakončení, s dorážkou neuspěl ani Boedker, Kojoti ale drží puk v útočném pásmu, cenné vteřiny domácím hráčům protékají mezi prsty.

57:33
    Boedker vyrazil s pukem dopředu, v jeho snažení pokračuje Martin Hanzal.

56:59
    Zákrok zápasu! Greiss vytáhl dech beroucí zákrok proti rychlé střele Maxima Talbota bez přípravy!

56:36
    Vermette spíš než útočil na hattrick chtěl hlavně získat vhazování v útočném pásmu, aby si jeho tým také trochu odpočinul, poslední minuty se Kojoti pouze brání v obranném pásmu.

56:01
    Greiss si připisuje další úspěšný zákrok proti dalšímu pokusu Nathana MacKinnona.

55:18
    Přihrávka od Parenteaua měla najít Landeskoga, puk ale projel celým kluzištěm až k Varlamovovi.

54:57
    Greiss vyráží střelu Benoita, domácí pokračují v tlaku.

54:04
    Další střelecký pokus Johnsona kryje Thomas Greiss, který dnes chytá opravdu famózně.

53:50
    Dalekonosnou střelu Erika Johnsona Greiss s menšími problémy likviduje.

Adam Lacek

Góly a asistencie: 35. Bordeleau (McLeod, Sarich) – 29. Vermette (Yandle, Ribeiro), 33. Szwarz (Halpern, Bissonnette), 36. Vermette (Ekman-Larsson, Boedker)

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Guenin, Johnson, Benoit, Sarich, Barrie, Holden – O'Reilly, Stastny, Parenteau – Landeskog, Duchene, MacKinnon – McGinn, Mitchell, Talbot – Bordeleau, Cliche, McLeod
    Arizona Coyotes: Greiss (Smith) – Stone, Ekman-Larsson, Yandle, Murphy, Michálek, Schlemko – Ribeiro, Hanzal, Vrbata – Kennedy, Vermette, Boedker – Klinkhammer, Chipchura, Moss – Bissonnette, Halpern, Szwarz

Rozhodca: Lee, McCauley – Grandt, Henderson

Diváci: 14110