Omsk – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Vladivostok 2:3 (kon.) | Jekaterinburg – Chabarovsk 5:1 (kon.)
Barys – Novokuzneck 5:3 (kon.) | Čerepovec – Nižnekamsk 1:0 (kon.) | Jaroslavľ – Ufa 4:2 (kon.)
A. Mytišči – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | CSKA Moskva – Lev 0:3 (kon.) | Petrohrad – Metallurg Magnitogorsk 0:2 (kon.)
S.Moskva – Novgorod 1:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Viťaz 0:2 (kon.) | Záhreb – Kazaň 6:5 (kon.)
Doneck – D. Moskva 2:3 (kon.)
Spartak Moskva
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Streda 11.12.2013, 16:30 • Sokoľniki Arena Moskva • KHL

Máme tu koniec zápasu!
    Posledná dvadsaťminútovka patrila najmä hosťujúcemu celku, keďže si vytvorili viacero príležitostí, a tak napokon dokázali vsietiť dve minúty pred koncom víťazný gól zásluhou Vadima Krasnoslobodceva, ktorý rozhodol tento zápas. Hostia si po dobre odvedenej práci odnášajú 3 body do tabuľky, zatiaľ čo Spartak Moskva vychádza bodovo naprázdno.

Dovidenia aj pri ďalších prenosoch Kontinentálnej hokejovej ligy.
    Lúči sa s Vami Lukáš R. Ovšonka.
    Želám pekný zvyšok večera (18:44:40)

60:00

59:54
    V závere zápasu ešte strieľal z medzikružia Anderson. no jeho strela bola nepresná a trafila bočnú sieť Gelashviliho brány.

59:04
    Brankár Glass korčuľuje na striedačku. Začína sa powerplay domácich.

58:00
    Hráči Spartaku Moskva majú už len 2 minúty na vyrovnanie. Podarí sa im to?

57:29
    Torpédo Novgorod dal gól!

Novgorod strieľa gól v tomto zápase! Kulemin nahrával od modrej čiary ku pravému kruhu VADIMOVI KRASNOSLOBODCEVOVI, ktorý sa priblížil k bráne a prudkou strelou k pravej tyčke prekonáva brankára Glassa!
    Asistenciu si pripisuje Vjačeslav Kulemin.

55:00
    Obom tímom ostáva už len 5 minút na vsietenie víťazného gólu alebo uvidíme v tomto zápase aj predĺženie?

53:37
    V posledných minútach viacmenej Spartak len horko-ťažko odoláva útokom hostí a oslobodzujú sa len vyhodenými pukmi cez všetky čiary.

52:18
    Grigorjev sa tentokrát ocitol v dobrej príležitosti, ale nedokázal v priestore pred bránou osamotený spracovať prihrávku od Denisova.

50:53
    Bodrov korčuľoval po ľavej strane, no ocitol sa len v postavení mimo hry po nahodení puku do útočného psáma od spoluhráča Junkova.

50:34
    Potapov okamžite po vhadzovaní v útočnom pásme vyslal prudkú strelu na Glassa, no ten si ustrážil svoju bránu a puk zachytil do lapačky.

48:27
    Galuzin mal obrovskú príležitosť, z ktorej mohol poslať svoj tím v 49. minúte do vedenia! Po delovke od Hietanena sa pred bránou Spartaku odohrala riadna trma-vrma a nakoniec prišiel k puku Vladimir Galuzin, ktorý tesne spopred brány nedokázal osamotený rozvlniť sieť a jeho dorážka skončila len na pleksiskle!

47:33
    Salminen pálil z modrej čiary, no strela bola nepresná, a tak sa k puku dostávajú hráči domáceho Spartaku.

46:21
    Prvý útok Spartaku dokázal už viackrát narobiť problémy hosťom, a tak tomu bolo takisto aj pri Špirkovej dorážke Quintovej strely, ale brankár Gelashvili bol tentokrát pozorný.

44:38
    Kozlov mohol poslať svoj tím do vedenia no strela z ľavej strany tesne minula Gelashviliho bránu, a tak sa stav stretnutia nemení.

43:15
    Krasnoslobotcev pálil z vrchola pravého kruhu, no jeho strela trafila pleksisklo a puk sa dostal už na hokejky domácich hráčov.

42:44
    Filip Toluzakov strieľal z medzikružia, ale jeho strelu dokázali zblokovať hosťujúci hráči, a tak nemusel Gelashvili zasahovať.

40:47
    V prvej minúte tretiny začali tímy opatrne. Junkov sa snažil ísť dopredu, ale nemal vpredu žiadnych spoluhráčov a puk nakoniec vrátil len svojim spoluhráčom do obrannej tretiny.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 6. Junkov (Kozlov, Bodrov) – 36. Senťjurin (Hietanen, Potapov), 58. Krasnoslobodcev (Kulemin)

Spartak Moskva: Ivanov (Glass) – Quint, Grišin, Bodrov, Kulik, Mamkin, Želdakov, Sorokin, Nekolenko – Špirko, Anderson, Wandell, Kozlov, Junkov, Krutov, Nikulin, Kvaša, Toluzakov, Bobrov, Volkov, Pešekonov
    HC Torpedo Nižnij Novgorod: Gelashvili (Maškovtsev) – Hietanen, Bernatsky, Valentenko, Lukin, Grigorjev, Denisov, Belochvostikov – Galuzin, Krasnoslobotcev, Kuľjomin, Paršin, Salminen, Immonen, Wolski, Baďjukov, Kulakov, Žarkov, Potapov, Senťjurin, Tverdochlebov

Rozhodca: Alexej Vasiľjev, Jevgenij Romasko – Andrej Putilin, Dmijtrij Sivov