Washington – Tampa Bay 6:5 (3:2 po s.n.) | Montreal – LA Kings 0:6 (kon.) | Buffalo – Ottawa 2:1 (4:3 po s.n.)
Columbus – NJ Devils 5:4 (kon.) | Florida – Detroit 3:2 (2:1 po s.n.) | NY Rangers – Nashville 1:4 (kon.)
Winnipeg – St. Louis 1:2 (kon.) | Dallas – Chicago 2:6 (kon.) | Colorado – Arizona 1:3 (kon.)
Calgary – Boston 1:2 (kon.) | Edmonton – Carolina 5:4 (po pr.) | San Jose – NY Islanders 2:3 (1:2 po s.n.)
Dallas Stars
2:6 (0:2, 1:4, 1:0)
Chicago Blackhawks
cz Streda 11.12.2013, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

S konstatováním, že Chicago o svém vítězství rozhodlo drtivou smrští ve druhé třetině, se s vámi loučím a přeji pěkný den. (05:13:15)

Dnešní utkání sledovalo 12 542 diváků.

Rozhodčí pak už jen nechali doběhnout zbylý čas a poslali Roussela do kabin. Ten ještě směrem ke střídačce hostí poslal pár štiplavých slov, frustrace Dallasu je zřejmá. Toto utkání se mu nepovedlo.

60:00

60:00
    Hostující Jeremy Morin nakonec dostal dvě minuty za hrubost a deset za nesportovní chování. Na Antoina Roussela byli rozhodčí přísnější a dali mu dvě minuty za krosček, stejnou porci za hrubost a ještě dalších deset za nesportovní chování.

59:56
    Ti, kteří v American Airlines Center vydrželi, ještě sledovali potyčku Versteega s Rousselem, do nějž se následně vložil také Morin. Rozhodčí je včas roztrhli.

59:41
    Dallas právě vstřelil branku!
    Domácí se přeci jen ještě dočkali gólu a kazí tak Raantovi dojem ze třetí třetiny. Gončar poslal puk před branku, kde Leddy neuhlídal ANTOINA ROUSSELA a ten šikovnou tečí snížil na konečných 2:6 z pohledu Stars. Asistence: Sergej Gončar, Ryan Garbutt.

59:32
    Saadovi se Shawem nevyšla jedna z posledních kombinací v útočném pásmu.

59:00
    Ohlášena poslední minuta utkání.

58:54

58:45
    Puk za Ellisem. V této přesilové hře Dallasu velmi obvyklé.

58:25
    Na Krugera si u mantinelu počkal frustrovaný Dillon, nikdo to ale neměl zájem řešit.

58:16
    Puk ve středním pásmu, Kruger jej ještě chvíli podrží.

57:44
    Jednoduché vyhození od Chicaga.

57:34
    Jenomže puk má na hokejce znovu Ellis.

57:20
    Dallas se ještě snaží přidat gól pro hrstku věrných.

57:03
    Ani jedenáctá střela v páté přesilové hře se neujala. Raanta nadále tyranizuje Oleksiaka.

56:54
    Patrick Sharp je vyloučen na dvě minuty za hákování. Trénink hry v oslabení Chicaga pokračuje.

56:39
    Toews se snažil rozjet z trestu se vracejícího Morina, ten ale nejevil zájem a odjel na střídačku.

56:36

56:35
    Jamie Benn to zkusil pro změnu zápěstím, Raanta bez problémů. Finský mladík si konečně zachytá.

55:53
    Shaw výborně sklepl puk až k Ellisově brance. Chicago dnes výborně blokuje střely Dallasu.

55:35
    Dallas po Oleksiakově střele opět s pukem jen ve středním pásmu.

55:16
    Horcoffova přihrávka měla přejít přes celou šířku kluziště k Oleksiakovi, avšak Hjalmarsson bruslí srazil puk na vlastní branku, kde se roztáhl Raanta a výborně utěsnil prostor u své levé tyče!

55:00
    Dallas musel znovu zavézt puk do útočného pásma.

54:36
    Někteří z diváků již opustili svá místa v American Airlines Center. No, někteří. Většina.

54:36
    Rozhodčí možná zbytečně brzo přerušili hru, Dallas přesto bere přesilovku s vděkem. Jeremy Morin dostal dvě minuty za hákování.

54:05
    Jamiemu Bennovi neprošla přihrávka na Ničuškina, který by mohl jít sám na Raantu. Ten ale v těchto momentech dnes většinou dominoval.

53:34
    Dallasu je jasné, že žádné body z tohoto utkání si nepřipíše. Teď už jen co nejméně inkasovat.

53:04
    Nebezpečná situace před Ellisem skončila sraženou Keithovou střelou od modré.

52:26
    Chiasson vystihl rozehrávku Chicaga na modré a šel prakticky sám, jenomže jeho ukvapenou střelu vykopl pravým betonem Raanta!

52:14
    Kotouč opět přeletěl tvrzené sklo, tentokrát se nebude vylučovat.

51:24
    Postavení mimo hru Dallasu.

51:12

51:04
    Jeffrey dostal puk do výhodné pozice, avšak Raantovi zákrok výrazně ulehčil.

50:51
    Seabrook po mantinelu vyhodil puk.

50:28
    Puk se dotkl ochranné sítě, hra musí být přerušena.

50:22
    Connautonova ostrá rána minula o dobrý metr levou Raantovu tyč.

50:00
    Chicago se pokusilo o brejk, Kanovi nakonec puk uskočil.

49:52
    Seguin Raantu u jeho pravé tyče nenachytal.

49:43
    Goligoski sestřelil Saada, tlak Dallasu pokračuje.

49:25
    Chicago dostalo puk za Ellise.

49:20
    Krátce po následném buly pálil nad Seguin.

49:16
    Rychlá sehrávka na útočné modré a Goligoského střela, kterou Raanta zastavil ukázkovým semaforem.

49:12
    Jeremy Morin nešikovně vyhodil puk z obranného pásma k divákům a dostává za to dvě trestné minuty.

49:09
    Brankář hostí potom raději přerušil hru u své pravé tyče.

49:00
    Jordie Benn si vzal puk u modré a potom přestřelil Raantovu branku.

48:28
    Kanova střela zpoza obránce byla nakonec sražena mimo.

48:05

47:40
    Hossa výborně vyjel s pukem před branku, jenomže tam, vyčerpán předešlým soubojem o puk, mířil nepřesně.

47:08
    Toews vypíchl Dallasu puk a pak by rád šel na Ellise, jenomže neměl dostatečnou rychlost a tak musel zkusit kličku mezi dva zadáky, s níž nepochodil.

46:32
    Nenápadný Horcoff se před Raantou tlačil za kotoučem, jenomže jeden bek Chicaga stačil na dva protihráče a domácí kapitán se tak k puku nedostal.

45:50
    Morin byl úplně sám mezi kruhy, avšak své velké šance se zalekl a pukem trefil jen Ellisovu hruď!

45:33
    Ellis celou dobu viděl Kostkovu střelu od modré a přispal si tak jeden z mála úspěšných zákroků.

45:10
    Dallas se nedomluvil v útočné třetině a znovu ztrácí puk.

44:17
    Whitney skvěle našel na ose hřiště Chiassona, jenomže ten jednoduchou přihrávku vůbec netrefil. Vše je dnes proti Dallasu.

43:47
    Keith na poslední chvíli udržel útočné pásmo a pak jedovatou střelou přestřelil Ellisovo břevno.

43:22
    Chicago skvěle vystihlo kombinaci Dallasu v útočném pásmu.

42:53
    Jeffrey se zmocnil odraženého puku a měl poměrně dobrou střeleckou pozici, avšak střela se mu příliš nepovedla a Raanta to měl jednoduché.

42:43
    Roussel zachytil puk na útočné modré, avšak Oduya rychle přispěchal.

42:09
    Raanta předvedl pohodový zákrok proti střele Jamieho Benna a neumožnil Ničuškinovi dorážet.

41:50
    Dallas se pochopitelně ještě pokusí něco udělat s výsledkem, čas mu ale rychle utíká a většinu jej tráví před svou brankou.

41:10
    Versteeg se rozjel po pravém křídle a jen lehce zatížil Ellisův pravý beton.

40:46
    Zakázané uvolnění Chicaga.

40:36

40:01

Výsledek druhé třetiny vypovídá za vše. Dallas hraje velmi špatně na všechny strany a Chicago toho využívá. Po čtvrtém gólu navíc z branky odešel Kari Lehtonen a přepustil místo Danu Ellisovi, jenž stihl ještě dvakrát inkasovat. Třetí třetina začne cca ve 4:27.

40:00

39:47
    Leddy se postavil do dráhy Goligoského střely a na Raantu jej nepustil.

39:41
    Ničuškinovi na kruhu pro vhazování puk přeskočil hokejku.

39:15
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Šestý puk v domácí brance přichází záhy. BRANDON SAAD se s pukem otočil kolem ní a nachytal Ellise u jeho levé tyče. Asistence: Brent Seabrook, Patrick Kane.

39:05
    Kane toho stále nemá dost a pokoušel se přidat šestou branku, jenomže minul.

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

38:36
    Erik Cole je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění Seabrookovi a přesilovka Dallasu je tak u konce. Minutu a sedm vteřin hracího času budeme sledovat hokej čtyř proti čtyřem.

38:31
    Connautonova střela prošla přes celou řadu hráčů, Raanta přesto levým betonem zasáhl.

38:25
    Raanta v posledních minutách nepůsobil příliš jistě, avšak teď si perfektně počkal na střelu Jamieho Benna a zachytil ji do lapačky.

38:16
    Dallas zpátky v útočném pásmu.

37:51
    Chicago na úvod úspěšně vyhodilo přes všechny čáry.

37:43
    Za hákování obdržel dvouminutový trest Patrick Sharp.

37:43
    Následně se před brankou Chicaga konala valná hromada, puk poskakoval nebezpečně po ledě, jenomže vše skončilo pro Chicago relativně dobře! Bude se pouze vylučovat.

37:32
    Raanta po Goligoského střele nevěděl, kde je puk a musel se spolehnout na své kamarády.

37:07
    Morin opět poslal puk téměř přes celé kluziště, tentokrát to zakázané uvolnění nebylo.

36:44

36:32
    Postavení mimo hru Dallasu, po němž se do sebe chtěli pustil Bollig s Rousselem. Rozhodčí je zavčasu od sebe odtrhli.

04:19
    Chvíli poté Raanta raději u své levé tyče zadusil puk a přerušil hru.

35:58
    Raanta teď dlouho nevěděl, kde má puk. Vše nakonec dobře dopadlo, byť puk nebezpečně proletěl za jeho zády.

35:42
    Ellis za sebe nepustil Kostkovu přízemní střelu od modré.

35:10
    Goligoského pokus Raanta vyrazil doleva, kde se pokoušel dorážet Seguin. I jemu byla snaha zastavena dobrým obranným zákrokem.

34:40
    Hossa dostal přihrávku mezi kruhy, jenomže jeho střelecký pokus byl sražen mimo.

34:32
    Sharpovo nahození od modré nabralo nepříjemný směr, nakonec zaletělo do rohu.

34:27
    Domácí potom na druhé straně nedokázali uhlídat Hossu, jemuž střelecký úhel snížil vyjetím z branky Ellis a úspěšným zákrokem přerušil hru.

34:16
    Chiasson teď byl naprosto sám před brankou, jenomže ji přestřelil!

33:36
    Domácí se nakonec dočkali poměrně laciné branky. Shaw ztratil puk v obranném pásmu, Garbutt jej před branku poslal nekrytému ANTOINU ROUSSELOVI, a ten zpoza čáry s odrazem o Raantovu výstroj snížil na rozdíl čtyř branek. Asistence: Ryan Garbutt, Dustin Jeffrey.

32:57
    Další pochybení Dallasu na obranné modré nevyužil Morin, jehož pohyb Ellis dokonale okopíroval a forhendové zakončení vytlačil do rohu!

32:40
    Kane se vymotal před branku a odtud se pokusil vypálit, střela mu ale tentokrát vůbec nesedla.

32:11
    Na střely momentálně vede Chicago 22 – 6.

32:04
    Oduya prověřil Ellisovu bdělost bombou ze středního pásma, domácí brankář pro jistotu zasáhl vyrážečkou a posunul puk do ochranné sítě za svou brankou.

31:33
    Whitneymu odskakuje jednoduchá přihrávka do středního pásma. To je dokonalý zmar domácích.

31:08
    O chvíli později si naprosto jinak počínal PATRICK SHARP. Keith mu od vlastní branky poslal skvělou přihrávku na modrou čáru, Goligoski nestihl zachytit jeho pohyb a Sharp tak povedeným blafákem navýšil vedení hostí. Asistence: Duncan Keith, Jonathan Toews.

30:51
    Morin udělal na levé straně skvělou kličku obránci a pak šel prakticky sám na Ellise, jenomže z dobré pozice minul!

30:30
    Na ledě se trochu přiostřilo, vše je zatím v mezích hokejových zákonů.

29:58
    Postavení mimo hru Chicaga.

29:53
    Colův pokus od modré byl zastaven ještě před Raantou.

29:34

29:14
    Ellis to na brankovišti neměl vůbec jednoduché, dva dotírající protihráče nakonec odpalem obral o puk.

28:57
    Chicago pokračuje v tlaku, Ellis je hned na začátku vystaven útočným akcím Blackhawks.

28:20
    Kari Lehtonen potom ihned zmizel z branky, v níž jej nahradí Dan Ellis!

28:20
    A ten zámek končí čtvrtým pukem za Lehtonenovými zády. Shaw si tak dlouho říkal o nabídku na teč před Lehtonenem, až domácímu brankáři definitivně zakryl výhled a hodně tak napomohl střele PATRICKA SHARPA od modré k cestě do sítě. Asistence: Patrick Kane, Duncan Keith.

28:14
    Teď už je tu tradiční přesilovkový zámek.

27:36
    Dallas hned na začátku oslabení dokázal vyhodit.

27:29
    Ryan Garbutt proti Oduyovi zvedl brusli tak vysoko, že jí zaútočil na hlavu obránce Blackhawks. Dvě minuty jsou tak pochopitelné.

26:59
    Garbutt u mantinelu poslal na led Oduyu a pak vystihl zpětnou přihrávku, po níž šel sám na Raantu, avšak na rozdíl od Kana zaváhal a rychlou střelou přestřelil břevno branky hostí!

26:45
    Hjalmarsson zaváhal při rozehrávce na obranné modré, avšak Dallas toho nevyužil a ještě se dostal do postavení mimo hru.

26:20
    Chicago vyhodilo tak šikovně, že Dallas i přes velkou nechuť musel hrát.

25:41
    Peverley se po Jeffreyho individuální akci dostal k zakončení ze skvělé pozice, jenomže v rozhodující okamžik selhal. Následná snaha jeho kolegů ze čtvrtého útoku také nebyla úspěšná.

25:25
    Dallas ztratil puk v útočné třetině a Chicago jej s rozvahou drží.

24:39
    Leddyho zajímavý pokus od modré čáry nakonec neprošel.

24:23
    Lehtonen je momentálně ve víru střel, Chicago se opět usadilo před brankou.

24:00
    Versteegovi nevyšla před brankou klička, avšak Keith u pravé tyče nebylo daleko od přesné dorážky.

23:34
    Pro Dallas je to nejhorší možné vyústění jeho tlaku. Místo snížení ještě Chicago navýšilo svůj náskok díky nedůrazu Stars.

22:46
    Jamie Benn nedokázal vyjet s pukem ven ze třetiny, Morin potom našel přes celou šířku Kostku, proti jehož střele z úhlu Lehtonen zasáhl. Shaw pak ale ještě sledoval kotouč, posunul jej na brankoviště a tam se důrazně prosadil BRANDON SAAD. Asistence: Andrew Shaw, Michael Kostka.

22:15
    Dallas je na začátku druhé třetiny lepším týmem, jenomže mu chybí i trocha štěstí.

21:40
    Eakin předvedl krásnou kličku mezi dvěma obránci, pak ale byl příliš blízko Raantovi.

21:13
    Dallas se pak ještě pokusil o klasický zámek, jenomže puk jej dnes skoro vůbec neposlouchá.

20:55
    Seguin se po nečekaném odrazu kotouče zjevil sám před Raantou, avšak byl příliš blízko a puk neposlal tam, kam by chtěl!

20:31
    Nakonec se hosté mezi sebou nedohodli, domácí ujeli do přečíslení tři na dva, avšak Jamie Benn před brankou netrefil ideálně Seguinovu přihrávku.

20:18
    Chicago začíná druhou třetinu v útočném pásmu.

20:01

První třetina měla nakonec poměrně jasný průběh. Gólově ji načal Michael Kostka, jehož střela se po jednom nepříjemném odrazu nešťastně odrazila za Lehtonena. Dallas poté i díky skvělému brankáři přežil skoro dvouminutové dvojnásobné oslabení, jenomže pak rozevřel své obranné brány, do nichž vnikl Patrick Kane a v samostatném nájezdu na Lehtonena uspěl. Druhá třetina začne cca v 3:32.

20:00

19:42
    Garbutt takovou nouzovkou od modré donutil Raantu k zákroku betony.

19:01
    Cole upadl přes jednoho hráče Blackhawks ve středním pásmu. Vylučovat se však nebude, místo toho je odpískáno postavení mimo hru Stars.

19:00
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:34
    Až teď ujel Jamie Benn, jenomže prováhal vhodný okamžik ke střele a Kostka pak puk srazil vedle Raantovy branky.

18:10
    Chicago nadále skvěle funguje v defenzivě. Dallas to má nesmírně těžké a Raanta zatímneřešil žádnou těžší situaci.

17:39
    Connauton ujel do přečíslení tři na jednoho, jenomže Seabrook se před něj položil na led a výborně zastavil přihrávku dvěma Connautonovým spoluhráčům.

17:26
    Obrovskou šanci zahodil Bollig! Dallas opět nedokázal Chicago pokrýt, dokonce ani v lehké pozici nevyhodil, Bollig pak dostal puk před branku od Krugera a měl prakticky volnou celou levou polovinu, jenomže vystřelil vedle.

17:08
    Keith krásně mezi kruhy našel Shawa, do jehož zakončení z první se vložil Oleksiak a srazil jej do ochranné sítě.

16:42
    Teď se pokoušel z okraje kruhu pro vhazování po levé Raantově ruce vystřelit Jeffrey, jenomže Chicago jej srazilo mimo.

16:15
    Dallas se také pokusil o útočný zámek, avšak žádná střela z něj nevzešla.

15:37
    Dallas jen odevzdal puk za Raanta, výpady Chicaga jsou velmi únavné.

15:03
    Raanta měl poměrně složitou pozici u levé tyčky, kde se Stars pokoušeli protlačil puk do branky. Raanta zavřel branku a nepovolil.

14:37
    Jordie Benn za brankou zpracovával Shawa, jenž nakonec upadl k ledu. To mu ovšem vůbec nemusí vadit, neboť pokus se odrazil za Lehtonenovu branku a domácí brankář jej raději přikryl na vhazování.

14:18
    Chicago teď vytrvale podniká nájezdy do útočné třetiny.

13:32
    Jamie Benn zachytil kotouč v útočném pásmu, jenomže i jeho pokus byl sražen nad.

13:28
    Po Eakinově pokusu skončil puk nad tvrzeným sklem za Raantovou brankou.

13:14
    Teď to zkusil sám Roussel, Raanta na jeho střelu od modré byl připraven.

13:02
    Roussel od mantinelu naše Eakina, jenž střílel z dobré pozice, avšak jen do Kostky.

12:05
    Teď ale domácí nechali svého brankáře na holičkách a známé nedáš – dostaneš se opět potvrdilo. Seabrook zachytil puk ve středním pásmu, posunul jej do jízdy PATRICKU KANOVI a ten bekhendovou kličkou překonal nešťastného Lehtonena. Asistence: Brent Seabrook.

11:49
    Jeffrey se perfektní individuální akcí dostal před Raantu, avšak potom již neměl dostatek prostoru a jeho bekhendová střela skončila vedle!

11:14
    Zámek Dallasu nekončí ničím jiným, než posunutím puku do středního pásma hostujícími beky.

10:30
    Na střely je to momentálně 13 – 2 pro hosty. Lehtonen neskutečně podržel své kamarády při hře v oslabení.

10:20

10:06
    Eakin výborně zafungoval a vyhodil puk.

09:45
    Kane neuspěl sám před branku a následná tvrdá Hossova rána mířila nad! Lehtonen již ležel na ledě.

09:27
    Další nepříjemnou situaci zvládl Lehtonen s velkou bravurou!

09:07
    Lehtonen hodně otevřel svou levou polovinu branky, Hossa tam také zamířil po Kanově přihrávce, avšak domácí brankář se skvěle přesunul!

08:49
    Hossova rána po velkém nápřahu byla sražena mimo.

08:32
    Puk poskakoval za Lehtonenovými zády, Goligoski jej nakonec dokázal odpálit!

08:25
    Blackhawks začínají dvounásobnou přesilovku s rozvahou.

08:20
    To je pro Dallas hodně nepříjemné. Brenden Dillon sekl Shawa a jsou to další dvě záporné minuty pro Stars.

08:15
    Jordie Benn potom vyhodil puk v obranné třetině k divákům a je tak vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

08:08
    Smith výborně v útočném pásmu podržel puk a pak jej poskytl Oduyovi, s jehož pokusem neměl Lehtonen sebemenší problém.

07:24
    Hossa směřoval puk před branku, kde byl Toews. Ten pravděpodobně nakonec před brankovištěm zakončil, jenomže puk se mu odrazil od brusle mimo branku.

07:23

07:09
    Naivní kombinace hostí končí vyhozením od domácích.

06:53

06:28
    Dallas ve vlastním oslabení vyrazil dopředu, jenomže Garbutt v rozhodující moment nepředložil klíčovou přihrávku Eakinovi. Skvělý zákrok lehnutím si na led předvedl vracející se Sharp.

05:51
    Sharp krásnou individuální akcí zavezl puk před Lehtonena, jenž si s jeho bekhendovým zakončením poradil. Dallas znovu vyhazuje.

05:31
    Přesilovka Chicaga je od začátku nebezpečná, byť se puk po chvilce odrazil do středního pásma.

05:23
    Velmi nešťastné vyloučení pro Antoina Roussela. Ten za brankou stíhal Seabrooka, jenomže upadl a v pádu obránce hostí podrazil. Sudí Kelly Sutherland s dvouminutovým trestem neváhal ani chvíli.

05:09
    Postavení mimo hru hostí.

05:02
    Ničuškinovi se nepovedla klička, avšak puk se odrazil k mantinelu, odkud pálil Dillon. Raanta opět nemusel zasahovat, míč neprošel přes chumel hráčů před ním.

04:42

04:41
    Seabrook na závěr oslabení udělal to nejlepší, co mohl. Zavezl puk do útočného pásma a nepříjemnou střelou donutil Lehtonena k zákroku a následnému ukrytí kotouče do výstroje.

04:14
    Dallas si opět dobře rozebral Chicago, jenomže Versteegova rána neprošla a hosté opět mohli vyhodit.

03:50
    Další vyhození Blackhawks.

03:41
    Eakin se krásně proháčkoval do útočného pásma, jenomže tam byl zahnán do rohu.

03:28
    Chicagu se poprvé v tomto oslabení podařilo vyhodit.

03:24
    Teď se ale po pokusu Jamieho Benna kotouč odrazil do ochranné sítě. Hra nadále zůstává před Raantou.

03:14
    Dallas hraje v přesilovce velmi dobře, Chicago je pod velkým tlakem.

02:54
    Seguinova schovaná střela přes několik hráčů nakonec trefila přesunujícího se Raantu.

02:42
    Dvouminutový trest za nedovolené bránění Garbuttovi obdržel Johnny Oduya.

02:31
    Chicago se navíc chvíli poté dokázalo znovu usadit v útočném pásmu, Keithova střela od modré pro Lehtonena tentokrát nebyla nijak náročná.

02:04
    Sudí Sutherland oznámil, že puk kompletně přešel brankovou čáru a Chicago se tak dostává do vedení. Střelcem branky je nakonec označen MICHAEL KOSTKA, jehož rána se pro Lehtonena odrazila velmi nešťastně. Asistence: Marcus Kruger, Ben Smith.

02:04
    Hlavní sudí Kelly Sutherland již skutečně vše konzultuje s kolegou u přístroje.

02:04
    Kostka ale vše napravil o chvíli později, kdy si sjel za útočnou modrou, tvrdě vypálil a Lehtonen dlouho nevěděl, kde má puk! Sudí přerušili hru a zřejmě přijde porada s videorozhodčím.

01:50
    Jenomže Kostkovi na modré uskočil puk do středního pásma.

01:45
    Chicago bojuje za domácí brankou.

01:14
    Roussel nedokázal dostat puk Eakinovi, který by měl skvělou pozici pro zakončení z mezikruží.

01:00
    Garbuttovo nahození od mantinelu Raanta posunul vedle branky.

00:33
    První střela od modré patřila hostujícímu Sharpovi, Lehtonen na poslední chvíli zasáhl.

00:08
    Dallas začal utkání hrozivou rozehrávkou, Ničuškin ale nakonec chybu svých beků na modré napravil.

00:01

Hráči jsou již na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.

Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Dillon, Goligoski, Gončar, Jo. Benn, Oleksiak, Connauton – Ničuškin, Seguin, Ja. Benn – Garbutt, Eakin, Roussel – Chiasson, Horcoff, Cole – Peverley, Jeffrey, Whitney.

Chicago Blackhawks: Raanta (Simpson) – Seabrook, Keith, Oduya, Hjalmarsson, Kostka, Leddy – Hossa, Toews, Sharp – Kane, Handzuš, Versteeg – Morin, Shaw, Saad – Smith, Kruger, Bollig.

Rozhodčí: Pochmara, Sutherland – Sharrers, Cameron.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

Daniel Polách

Góly a asistencie: 34. Roussel (Garbutt, Jeffrey), 60. Roussel (Gončar, Garbutt) – 3. Kostka (Kruger, Smith), 13. Kane (Seabrook), 23. Saad (Shaw, Kostka), 29. Sharp (Kane, Keith), 32. Sharp (Keith, Toews), 40. Saad (Seabrook, Kane)

Dallas Stars: Lehtonen (29. Ellis) – Dillon, Goligoski, Gončar, Jo. Benn, Oleksiak, Connauton – Ničuškin, Seguin, Ja. Benn – Garbutt, Eakin, Roussel – Chiasson, Horcoff, Cole – Peverley, Jeffrey, Whitney

Rozhodca: Pochmara, Sutherland – Sharrers, Cameron

Diváci: 12 542