Washington – Tampa Bay 6:5 (3:2 po s.n.) | Montreal – LA Kings 0:6 (kon.) | Buffalo – Ottawa 2:1 (4:3 po s.n.)
Columbus – NJ Devils 5:4 (kon.) | Florida – Detroit 3:2 (2:1 po s.n.) | NY Rangers – Nashville 1:4 (kon.)
Winnipeg – St. Louis 1:2 (kon.) | Dallas – Chicago 2:6 (kon.) | Colorado – Arizona 1:3 (kon.)
Calgary – Boston 1:2 (kon.) | Edmonton – Carolina 5:4 (po pr.) | San Jose – NY Islanders 2:3 (1:2 po s.n.)
Columbus Blue Jackets
5:4 (1:2, 2:1, 2:1)
New Jersey Devils
cz Streda 11.12.2013, 01:10 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:39:46)

New Jersey Devils: 18

Nevyšlo to, hosté nakonec vyrovnat nedokázali, takže utkání končí po základní hrací době vítězstvím Columbusu 5:4! Ve třetí třetině se trefil nejprve domácí Calvert, ale hostům se podařilo zásluhou Brunnera v 54. minutě vyrovnat. Když to již vypadalo, že se utkání bude prodlužovat, dokázal Brodeura překonat při sporné situaci domácí Foligno a i když hosté namítali, že střelec gólu byl v brankovišti a předtím tam jeden z domácích hráčů "masíroval" Brodeura, nic to nebylo platné, gól platil a nakonec to byl gól, který rozhodl o vítězství domácího týmu. I dnešní zápas tak potvrdil, co je největší slabinou Devils – koncovka. Na gól se hosté, stejně jako v minulých utkáních, neskutečně nadřou!

60:00

59:45
    Dobrá "zadovka" Jágra, která ale končí na holi klečícího Dubinského, jenž "vyhazuje" puk ze třetiny.

59:25
    Jaromír Jágr zavezl puk do třetiny.

59:03
    Hosté to zkusí bez brankáře, Brodeur na lavičce, šest hráčů Devils na ledě.

59:03
    Oddechový čas pro hosty.

59:00
    Posledních šedesát vteřin třetí třetiny.

58:38
    Domácím se podařilo v samém závěru skórovat a jsou blízko vítězství.

58:29
    Columbus právě vstřelil branku!
    NICK FOLIGNO dává gól, když nohou tečuje do branky střelu Johansena z levé strany! Asistence: Ryan Johansen a R. J. Umberger.

58:02
    Jsme v závěru třetí třetiny, domácí ve třetině soupeře.

57:01
    Gelinasovo rána od modré by sice možná někomu zlomila nohu, ale na gól by to chtělo více seřídit mířidla, puk letěl takové dva metry vedle branky...

56:35
    A Fayne se dostává ke střele z pravé strany, McElhinney vyráží.

56:25
    Henrique bojuje o puk za brankou Blue Jackets.

55:35
    Jágr bojuje o puk ve třetině Blue Jackets, nemá to cenu, jako by si česká hokejová legenda řekla a "otáčí" směrem ze třetiny.

54:45
    Čeká nás dnes dramatická koncovka třetí třetiny! Máme se na co těšit!

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 8. Atkinson (Dubinsky), 25. Dubinsky (Atkinson, Johnson), 26. Atkinson (Dubinsky, Murray), 41. Calvert (Dubinsky, Atkinson), 59. Foligno (Johansen, Umberger) – 1. Zajac (Boucher, Jágr), 11. Ryder (Henrique, Bernier), 22. Brunner (Eliáš, Zubrus), 54. Brunner (Eliáš, Greene)

Columbus Blue Jackets: McElhinney (McKenna) – J. Johnson, Ťjutin, Murray, Savard, Prout, Nikitin – Foligno, R. Johansen, Umberger – Calvert, Dubinsky, Atkinson – Jenner, Anisimov, Comeau – Letestu, MacKenzie, Tropp
    New Jersey Devils: Brodeur (Schneider) – Greene, Fayne, Volčenkov, Židlický , Gelinas, Merrill – Boucher, Zajac, Jágr – Eliáš, Zubrus, Brunner – Henrique, Bernier, Ryder – Sestito, Lokťjonov, Janssen

Rozhodca: Rehman, VanMassenhoven – Brisebois, Rody

Diváci: 11 905