Most – Havířov 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 2:0 (kon.) | Motor ČB – Litoměřice 0:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kadaň 7:3 (kon.) | Třebíč – Šumperk 7:1 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 3:2 (po pr.)
Olomouc – Beroun 2:1 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
HC Stadion Litoměřice
cz Streda 11.12.2013, 17:30 • Budvar aréna • 1. liga (ČR)

Dnešní utkání je u konce a šťastnější jsou hráči Litoměřic. Ti v Budvar aréně zvítězili 3:0, když ukázali velkou produktivitu, naopak Motor znovu doplatil na proměňování šancí a třetí výhru v řadě nepřidal. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (19:54:38)

60:00

59:52
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Hosté podtrhli svojí výhru do prázdné branky, když Švagrovský vyslal do úniku MILOSLAVA ČERMÁKA, který trefil odkrytou klec. Asistence: David Švagrovský.

59:42
    Icing hostí a vhazování před Sedláčkem. Pře tím ještě time out Litoměřic.

59:32
    Litoměřice si v pohodě hlídají náskok.

59:09
    Kůdela je na střídačce.

58:57
    Oddechový čas pro tým ČEZ Motor České Budějovice.

58:57
    Bohunický pálil, ale hosté mu naskákali do střely.

58:30
    Čermák je na ledě.

57:55
    Hosté se znovu ubránili.

57:29
    Skuhravého teč před Sedláčkem byla takřka gólová!

57:02
    Kasík ani Skuhravý nedokázali prostřelit Sedláčka.

56:15
    Žovinec opět vyhazuje.

55:32
    Šachl vybídl k teči Bohunického, ale kotouč prolétl bez kontaktu až ven ze třetiny.

54:40
    Chmelířovo nahození od modré bylo laskominou pro lapačku hostujícího brankáře.

54:30
    Miloslav Čermák (LTM) – 2 + 2 minuty za vysokou hůl. Jedna z posledních šancí pro Motor.

53:46
    Melka našel zpoza branky najíždějícího Roba, jenž prověřil pouze připraveného Sedláčka.

53:12
    Žovinec nahodil jen tak lehce kotouč na Kůdelu, který ale nemohl rozehrát.

52:21
    Tentokrát icing i na domácí straně.

52:11
    Českobudějovickou akci zastavil ofsajd.

Pavel Kortus ml.

Góly a asistencie: 34. Míka (Bahenský), 49. Švagrovský (Procházka, Drábek), 60. Čermák (Švagrovský)

Banes Motor České Budějovice: Kůdela (Halmoši) – Kasík, Kříž, Bohunický, Chmelíř, Prokop, Moravec, Kotaška, Vráblík – Kotalík, Šperger, Ferebauer – Kuchejda, Šachl, Ondřej – Vaniš, Skuhravý, Bárta – Kńazev, Rob, Melka.
    HC Stadion Litoměřice: Sedláček (Lavinger) – Hrbas, Šulc, Míka, Husák, Žovinec, Drábek, Kolář, Evan – Suja, Rubeš, Čermák – Novák, Hašek, Budínský – Procházka, Švagrovský, Bahenský – Chlapík, Brzobohatý, Doležal.

Rozhodca: Bejček – Gerát, Hynek