Most – Havířov 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 2:0 (kon.) | Motor ČB – Litoměřice 0:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kadaň 7:3 (kon.) | Třebíč – Šumperk 7:1 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 3:2 (po pr.)
Olomouc – Beroun 2:1 (kon.)
HC Olomouc
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Medvědi Beroun 1933
cz Streda 11.12.2013, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

58:18
    Beroun to přece jenom zkouší už v tento čas v šesti hráčích v poli.

54:14
    Matěj Pekr byl zcela sám před Šimbochem, kterého se ještě snažil vybruslit, ale jeho následný pokus končí mimo bránu Berouna.

45:48
    Vošvrda teď vytáhnul parádní zákrok proti střele Vrdlovce, který měl před sebou prázdnou bránu.

44:21
    A velmi těžké chvíle teď čekají domácí, protože Jan Knotek (OLO) vyhodil ve své obranné třetině puk do hlediště a od hlavního rozhodčího dostává dvě minuty za zdržování.

43:56
    Denis Kind (OLO) je vyloučen na dvě minuty za sekání a Medvědi mají velice dobrou příležitost vyrovnat.

41:54
    Beroun právě vstřelil branku!
    Hosté se poprvé v zápase prosazují a snižují na rozdíl jediné branky. Teč Kubeše v předešlé akci sice minula klec domácího gólmana, jen o několik málo vteřin poté se však tentýž hráč prosadil. Kotouč se po ráně Chalupy dostal na hůl VLADISLAVA KUBEŠE, který skóroval. Asistence: Chalupa.

37:22
    David Škůrek (OLO) v rohu kluziště loktem sestřelil Divíška, který byl po jeho zásahu chvíli otřesen, ale nakonec je berounský útočník v pořádku. Olomoucký obránce však dostal dvě minuty.

33:42
    Jiří Řípa (OLO) jde dnes podruhé na trestnou lavici, když je vyloučen na dvě minuty za hákování.

33:00
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Mora využívá přesilovou hru! Od modré čáry vypálil Ondrušek, ale jeho střela letěla za bránu, odkud se vrátil před bránu na hokejku MICHALA VODNÉHO, který vstřeluje 100. gól Olomouce v letošním ročníku první ligy. Asistence: Tomáš Houdek, Jiří Ondrušek.

32:34
    Ondrušek nabil Houdkovi, který svou tvrdou ranou trefuje břevno hostující klece!

31:54
    Ve vlastním oslabení hráli berounští hokejisté v šesti! Po tomto prohřešku hostující lavičky, tak přichází zasloužené dvě minuty, které odsedí Jakub Stromko (BER).

31:07
    A je tu další vyloučení na straně Berouna, když na dvě minuty za hákování putuje na trestnou Jiří Jebavý (BER).

29:51
    Od modré vystřelil Jebavý, který však netrefil bránu a puk se odrazil před bránu, kde byl Vrdlovec, a ten posílal puk prázdné brány domácích, ale Vošvrda svou lapačkou vyrazil puk na samotné brankové čáře.

28:09
    Radim Kucharczyk (OLO) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

25:02
    Máme tu další vyloučení hostů,když na dvě minuty za sekání putuje na trestnou Lukáš Špelda (BER).

23:00
    Rác uvolnil Vodného, který jel již skoro sám na Šimbocha, ale následná střela se domácímu útočníkovi vůbec nepovedla.

19:21
    Současně budou na dvě minuty vyloučeni domácí Tomáš Houdek (OLO) za nafilmovaný pád a Martin Odnráček (BER) za nedovolené bránění.

17:40
    Plexisklo helmy Radima Kucharczyka nevydrželo kontakt s hokejkou Lukáše Špeldy (BER), který je vyloučen na čtyři minuty za vysokou hůl.

14:45
    Mora využívá přesilovou hru! Kindl našel přesným pasem na levém kruhu JANA JAROMĚŘSKÉHO, který svou výstavní trefou posílá domácí tým do vedení. Asistence: Denis Kindl, Pavel Selingr.

14:31
    Mora bude hrát první přesilovou hru když na dvě minuty za držení putuje na trestnou Lukáš Kužel (BER).

13:36
    Po Knotkově střele z mezikruží zvoní za Šimbochovými zády břevno!

13:16
    Michal Vodný už ujížděl sám na Šimbocha, ale berounský brankář dokázal zakončení olomouckého útočníka zastavit svým betonem.

10:34
    Řípa najel za bránu, odkud jej vracel před Šimbocha, kde si nakonec sjel Diviš, který svou pohotovou střelou trefuje spojnici hostující brány!

07:04
    Po sérii krásných přihrávek se dostal puk na mezikruží k Hrdelovi, který ve velmi dobré pozici netrefuje klec domácích.

06:25
    Berounští hokejisté budou hrát první přesilovou hru v utkání, když na dvě minuty za hákování je vyloučen Jiří Řípa (OLO).

05:01
    Diviš nahrával z rohu kluziště na levou stranu Řípovi, který ve velmi dobré pozice trefuje hostujícího brankáře.

00:45
    Z levé strany se dostal puk až před úplně prázdnou bránu k Pekrovi, ale ten v nejdůležitějším okamžiku promáchnul!

Jan Matúš

Góly a asistencie: 15. Jaroměřský (Kindl, Selingr), 33. Vodný (Houdek, Ondrušek) – 42. Kubeš (Chalupa)

HC Olomouc: Vošvrda (Halász) – Houdek, Ondrušek, Jaroměřský, Janáček, Bartoň (C), Staněk, Škůrek, Rašner – Pekr, Diviš, Řípa – Kucharczyk, Kindl, Selingr – Rác, Knotek, Vodný – Jergl, Králík.
    Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Jebavý, Látal, Špelda (C), Chalupa, Sklenička, Kužel – Vrdlovec, Hrdel, Marek – Kubeš, Divíšek, Ondráček, Gutwald – Markulinec, Stromko, Strnad – Malý, Matějka, Půlpán A. – Půlpán T.

Rozhodca: Hejduk – Guth, Rittich