Most – Havířov 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 2:0 (kon.) | Motor ČB – Litoměřice 0:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kadaň 7:3 (kon.) | Třebíč – Šumperk 7:1 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 3:2 (po pr.)
Olomouc – Beroun 2:1 (kon.)
HC Olomouc
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Medvědi Beroun 1933
cz Streda 11.12.2013, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

44:21
    A velmi těžké chvíle teď čekají domácí, protože Jan Knotek (OLO) vyhodil ve své obranné třetině puk do hlediště a od hlavního rozhodčího dostává dvě minuty za zdržování.

43:56
    Denis Kind (OLO) je vyloučen na dvě minuty za sekání a Medvědi mají velice dobrou příležitost vyrovnat.

37:22
    David Škůrek (OLO) v rohu kluziště loktem sestřelil Divíška, který byl po jeho zásahu chvíli otřesen, ale nakonec je berounský útočník v pořádku. Olomoucký obránce však dostal dvě minuty.

33:42
    Jiří Řípa (OLO) jde dnes podruhé na trestnou lavici, když je vyloučen na dvě minuty za hákování.

31:54
    Ve vlastním oslabení hráli berounští hokejisté v šesti! Po tomto prohřešku hostující lavičky, tak přichází zasloužené dvě minuty, které odsedí Jakub Stromko (BER).

31:07
    A je tu další vyloučení na straně Berouna, když na dvě minuty za hákování putuje na trestnou Jiří Jebavý (BER).

28:09
    Radim Kucharczyk (OLO) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

25:02
    Máme tu další vyloučení hostů,když na dvě minuty za sekání putuje na trestnou Lukáš Špelda (BER).

19:21
    Současně budou na dvě minuty vyloučeni domácí Tomáš Houdek (OLO) za nafilmovaný pád a Martin Odnráček (BER) za nedovolené bránění.

17:40
    Plexisklo helmy Radima Kucharczyka nevydrželo kontakt s hokejkou Lukáše Špeldy (BER), který je vyloučen na čtyři minuty za vysokou hůl.

14:31
    Mora bude hrát první přesilovou hru když na dvě minuty za držení putuje na trestnou Lukáš Kužel (BER).

06:25
    Berounští hokejisté budou hrát první přesilovou hru v utkání, když na dvě minuty za hákování je vyloučen Jiří Řípa (OLO).

Jan Matúš

Góly a asistencie: 15. Jaroměřský (Kindl, Selingr), 33. Vodný (Houdek, Ondrušek) – 42. Kubeš (Chalupa)

HC Olomouc: Vošvrda (Halász) – Houdek, Ondrušek, Jaroměřský, Janáček, Bartoň (C), Staněk, Škůrek, Rašner – Pekr, Diviš, Řípa – Kucharczyk, Kindl, Selingr – Rác, Knotek, Vodný – Jergl, Králík.
    Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Jebavý, Látal, Špelda (C), Chalupa, Sklenička, Kužel – Vrdlovec, Hrdel, Marek – Kubeš, Divíšek, Ondráček, Gutwald – Markulinec, Stromko, Strnad – Malý, Matějka, Půlpán A. – Půlpán T.

Rozhodca: Hejduk – Guth, Rittich