Bologna – Sampdoria 3:1 (kon.) | Parma – AS Rím 2:0 (kon.) | Turín – Inter 1:2 (kon.)
Cagliari – Juventus 1:3 (kon.) | AC Miláno – Neapol 0:1 (kon.)
Cagliari Calcio
1:3 (0:3)
Juventus Turín
cz Nedeľa 14.03.2021, 18:00 • Sardegna Arena • Talianska Seria A • 27. kolo

Ve druhém poločase bylo Cagliari odměněno jednou brankou a to za svou vynaloženou aktivitu směrem dopředu. Ovšem Juventus si i nadále hlídal své nabité vedení a další zaváhání nedopustil.
    Favorit zápasu zvládl svůj úkol poměrně přesvědčivě a připsal si důležité tři body do tabulky a i nadále může doufat, že budou moci zabojovat o první místo. Ovšem i první Inter ve svém dnešním zápase vyhrál a stále Juventus ztrácí na svého rivala deset bodů! (19:56:48)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 3:0. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 4:10.

90+4

90+4
    V poslední minutě nastavení dostal Ronaldo míč za obranu a proti vybíhajícímu brankáři nedokázal zakončit a poslal míč nad branku! Vzápětí rozhodčí ukončil zápas.

90+3
    Avšak ani tento roh nebyl vůbec nebezpečný a z těchto situací se Cagliari nepodařilo za celý zápas nic nebezpečného vymyslet.

90+2
    Domácí přenesli hru z pravé strany na levou. Následně dostali míč na hranici vápna a posléze dokázali vybojovat roh.

90
    I ve druhém poločase dochází ke čtyř minutovém nastavení.

89
    Střela z dálky nemohla nikterak ohrozit brankáře Juventusu a ten se má nyní šanci dostat k jednomu z posledních útoků.

88
    A ten má problémy s přechodem do útoku, neboť nyní musí překonávat bránící blok deseti hráčů hostí.

87
    Stejně jako na konci prvního poločasu...i nyní se Juventus zatáhl na svou půlku a nechává více prostoru pro svého soupeře.

85
    Cristiano Ronaldo využil chybné souhry soupeře a po pravé straně šel k brance. Obránce se k němu dokázal stáhnout a u brankové čáry mu nedovolil kličku do vápna.

84
    Alessio Cragno si vyběhl pro vysoký a nepřesný míč. Nakonec jej rozehrává na krátko na obránce a Cagliari zahajuje postupný útok.

83
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Federico Chiesa, přichází Arthur.
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Gianluca Frabotta.

81
    Roh nepřinesl šanci pro domácí celek. Ten má zhruba deset minut na to, aby ještě mohl dramatizovat koncovku zápasu.

81
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Alfred Duncan, přichází Arturo Calabresi.

80
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Giovanni Simeone, přichází Alberto Cerri.
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Daniele Rugani, přichází Gastón Pereiro.

79
    Rohový kop pro Cagliari, které se opět více dostává k brance soupeře...Předtím však proběhne další várka střídání.

78
    Hostující útok neměl nyní dlouhé trvání a domácí mužstvo rychle otáčí hru na druhou stranu.

77
    Cagliari operovalo s míčem v malém vápně a defenzíva Juventusu si dávala velký pozor, aby nedošlo k nějakému penaltovému faulu. Nakonec dokázala soupeře vytlačit z inkriminovaného místa.

Adam Dořák

Góly: 61. Simeone (Zappa) – 10. Ronaldo (J. Cuadrado), 25. Ronaldo (pen.), 32. Ronaldo (Chiesa)

Karty:   14. Ronaldo (JUV), 19. J. Cuadrado (JUV)

Cagliari Calcio: Cragno – Rugani (70. Klavan), Godín, Ceppitelli – Zappa (69. Asamoah), Marin, Duncan (81. Calabresi), Nainggolan, Nández – João Pedro (C), Simeone (80. Cerri).
    Náhradníci: Aresti, Vicario – Asamoah, Calabresi, Carboni, Cerri, Contini, Deiola, Klavan, Pereiro, Tripaldelli, Walukiewicz.

Juventus Turín: Szczęsny – J. Cuadrado (83. Frabotta), de Ligt, Chiellini (C) (70. McKennie), Sandro (34. Bernardeschi) – Chiesa (83. Arthur), Rabiot, Danilo, Kulusevski – Morata (70. Bonucci), Ronaldo.
    Náhradníci: Garofani, Pinsoglio – Bernardeschi, Bonucci, Di Pardo, Dragusin, Fagioli, Frabotta, McKennie, Arthur.

Rozhodca: G.Calvarese