Leverkusen – Bielefeld 1:2 (kon.) | Lipsko – Frankfurt 1:1 (kon.) | Stuttgart – Hoffenheim 2:0 (kon.)
VfB Stuttgart
2:0 (1:0)
TSG 1899 Hoffenheim
cz Nedeľa 14.03.2021, 18:00 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Nemecká Bundesliga • 25. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:55:51)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:11. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:9.

Je konec. VfB Stuttgart zvítězil nad TSG 1899 Hoffenheimem 2:0. Do utkání sice vstoupili o něco aktivněji hosté, ale v 15. minutě si vstřelil vlastní branku Nuhu a poslal tak domácí celek do vedení. Ke konci poločasu si hosté vypracovali několik příležitostí, ale ani jedna neskončila za zády brankáře Kobela. V 64. minutě poslal domácí celek do dvoubrankového vedení Saša Kalajdžić. Posléze měli hosté tlak, ale nedokázali si vytvořit žádnou velkou šanci.
    Stuttgart porazil Hoffenheim 2:0.

90+4

90+4
    Tanguy Coulibaly sice dává gól, ale nacházel se v naprosto jasném ofsajdu.

90+2
    Balón skončil opět v zámezí a následuje tak autové vhazování Stuttgartu.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Robert Skov vypálil tvrdou ránu, kterou Kobel vyrazil k nohám Andreje Kramariče, ale jeho následná dorážka trefila obránce Antona!

89
    Nepovedená přihrávka z kopačky domácího hráče našla pouze brankáře Baumanna.

88
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Gonzalo Castro, přichází Roberto Massimo.
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Silas Wamangituka, přichází Pascal Stenzel.

87
    Ovšem po standardní situaci domácích přišel protiútok Hoffenheimu, ale ten nepřinesl nic nebezpečného.

86
    Silas Wamangituka dával přihrávku na zadní tyč, kde si sbíhal Gonzalo Castro, ale český obránce Pavel Kadeřábek odkopl míč na rohový kop.

85
    Georginio Rutter už nedostihl míč na hrací ploše a Gregor Kobel tak bude mít odkop od své svatyně.

84
    Wataru Endo se nyní vydal do útoku, ale jeho teč skončila na zákroku brankáře Olivera Baumanna!

83
    Andrej Kramarić se snažil z první vypálit levačkou, ale jeho pokus byl hodně nepovedený.

82
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Ihlas Bebou, přichází Sargis Adamjan.
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Diadie Samassékou, přichází Georginio Rutter.

80
    Následně se dostal puk jen do zámezí a Stuttgart tak má k dispozici autové vhazování.

78
    Domácí mají nyní zápas pod kontrolou a snaží se držet míč ve středu hrací plochy.