Vigo – Bilbao 0:0 (kon.) | Granada – Sociedad 1:0 (kon.) | Eibar – Villarreal 1:3 (kon.)
Sevilla – Real Betis 1:0 (kon.)
FC Sevilla
1:0 (1:0)
Real Betis
Nedeľa 14.03.2021, 21:00 • Sevilla - Ramon Sanchez Pizjuan • Španielska LaLiga • 27. kolo

Sledovali sme zaujímavý derby zápas rivalov, v ktorom sa z troch bodov nakoniec tešil domáci celok. Sevilla bola v prvom polčase aktívnejšia, čo vyústilo do otváracieho gólu, ktorý strelil v 26.minúte Youssef En-Nesyri, keď šikovne obišiel Roblesa a loptu poslal do prázdnej brány. Real Betis sa snažil v druhom polčase o vyrovnanie, svoje najväčšie príležitosti v závere zápasu ale nevyužil. Domáci zvíťazili a do tabuľky si pripisujú cenné víťazstvo a dôležité tri body. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (22:55:07)

90+4
    Nabil Fékir takmer vyrovnal z poslednej strely v zápase, loptu si naviedol do stredu ihriska, kde spoza šestnástky vyslal nebezpečnú strelu ľavačkou. Nechýbalo veľa a zápas mohol skončiť remízou.

90+3
    Posledná snaha hostí o vyrovnávajúci gól.

90+2
    Fékir krúti loptu do šestnástky z rohového kopu, domáca obrana odvracia do bezpečia.

90+1
    Rohový kop budú zahrávať hostia.

90
    Hlavný rozhodca pridáva k riadnemu hraciemu času ešte tri minúty.

90
    Žltú kartu dostáva William Carvalho (Real Betis).

90
    V samom závere zápasu sa hostia snažia vyrovnať – podarí sa im to?

89
    Žltú kartu dostáva Joan Jordán (FC Sevilla).

88
    Obrovská a kuriózna šanca pre hostí, Iglesias najprv vystrelil, následne ho lopta trafila do nôh a takmer skončila za bránkovou čiarou, domáci ale túto situáciu napokon zvládli.

87
    Canales v snahe odcentrovať z ľavej strany vybojoval rohový kop.

86
    Striedanie v tíme FC Sevilla: z ihriska odchádza Júsuf Nasjrí, prichádza Karim Rekik.

86
    Striedanie v tíme FC Sevilla: z ihriska odchádza Lucas Ocampos, prichádza Luuk de Jong.

85
    Žltú kartu dostáva Joaquín (Real Betis).

84
    Fékir sa uvoľnil na malom priestore a okamžite odcentroval, domáca obrana si poradila.