Southampton – Brighton 1:2 (kon.) | Leicester – Sheffield Utd. 5:0 (kon.) | Arsenal – Tottenham 2:1 (kon.)
Manchester United – West Ham 1:0 (kon.)
Southampton FC
1:2 (1:1)
Brighton & Hove Albion
Nedeľa 14.03.2021, 13:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 28. kolo

Máme za sebou súboj 28.kola medzi Southamptonom a Brightonom, ktorý lepšie vyznel pre hosťujúce mužstvo. Hostí poslal v 16.minúte do vedenia presnou hlavičkou Dunk. Domáci odpovedali vyrovnávajúcim gólom z kopačky Adamsa v 27.minúte. Po zmene strán rozhodol o dôležitom víťazstve hostí chladnokrvným zakončením v 56.minúte Trossard. Southampton nedokázal nájsť recept na dobre organizovanú hru Brightonu a tak si hostia odnášajú zo zápasu veľmi dôležité tri body. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. (14:55:43)

90+3
    Hostia na polovici domácich, v zápase sa už zrejme nestane nič.

90+2
    Walkers-Peters padá v šestnástke, hlavný rozhodca necháva hru pokračovať ďalej.

90+2
    Ward-Prowse sa teraz ocitol v dobrej pozícii, v šestnástke ale jeho prihrávku zblokovali hostia.

90+1
    Rohový kop pre Southampton, dočkáme sa vyrovnania?

90
    Hlavný rozhodca pridáva v zápase ešte tri minúty.

90
    Pri lopte domáci, Southampton vrhá všetko do útoku.

89
    Posledné minúty dnešného zápasu, očakávaný tlak domácich ale neprichádza.

88
    Faulovaný je hosťujúci Veltman, Brighton ostane pri lopte na domácej polovici.

87
    Striedanie v tíme Southampton FC: z ihriska odchádza Stuart Armstrong, prichádza Daniel N'Lundulu.

86
    Nepríjemný center Großa z rohového kopu, Southampton sa ale ubránil.

85
    Striedanie v tíme Brighton & Hove Albion FC: z ihriska odchádza Leandro Trossard, prichádza Jakub Moder.

85
    Trossard prenikol do šestnástky domácich, jeho prudkú prihrávku odkopávajú domáci na rohový kop.

84
    Nepresný center domácich do šestnástky, odkop od brány Brightonu.

83
    Bertrand opäť centruje do šestnástky, Dunk ale kraľuje vo vzduchu.

82
    Brighton neúnavne pracuje na polovici domácich, hra je často prerušovaná nedovolenými zákrokmi.

80
    Posledných desať minút do konca zápasu, domáci sa pokúsia minimálne o vyrovnanie.