Nîmes – Montpellier 1:1 (kon.) | Dijon – Bordeaux 1:3 (kon.) | Lens – Metz 2:2 (kon.)
Lorient – Nice 1:1 (kon.) | Rennes – Štrasburg 1:0 (kon.) | Monaco – Lille 0:0 (kon.)
Paríž – Nantes 1:2 (kon.)
FC Lorient
1:1 (0:0)
OGC Nice
cz Nedeľa 14.03.2021, 15:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir, Lorient • Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 2:12. (16:53:50)

Utkání končí remízou 1:1. obě branky byly výstavního charakteru. Nejprve po sólo akci otevřel skóre Maolida za Lorient pos kvélě práci Laurienteho vyrovnával útočník Wissa. Důležité okamžiky pro Vás připravil v gifech Jan Hochman. Mějte hezký zbytek neděle.

90+2

90+2
    Walter Benítez krkolomně kombinuje se svými obránci v pokutovém území.

90+1
    Přímý kop pro Lorient, ale ještě na obranné polovině týmu, který vyznává oranžové dresy.

90
    Rozhodčí nastaví ještě 120 vteřin tudíž dvě minutky.

88
    Rozkoskovaná hra je i ve druhé půli. Uvidíme kolik minut nastaví hlavní sudí.

87
    Další hráč Lorientu se svíjí na hrací ploše.

86
    Zatím to vypadá, že utkání spěje k remíze. S nastaveným časem zbyvý nějakých 8 až 10 minut.

85
    Hráči Nice volí postupný útok a vyskytují se převážně v oblasti kolem středového kruhu.

83
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Terem Igobor Moffi, přichází Adrian Grbic.

81
    Tentýž hráč je krátce ošetřován na hrací ploše.

80
    Střelu Laurientého z ostrého úhlu vytěsnil s přehledem do bezpečí brankář Walter Benítez.