NJ Devils – Chicago 2:3 (0:2 po s.n.) | Columbus – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Toronto – Calgary 4:1 (kon.)
Montreal – Vancouver 3:1 (kon.) | Tampa Bay – Washington 3:5 (kon.) | Buffalo – LA Kings 1:0 (kon.)
Minnesota – NY Islanders 5:4 (kon.) | Dallas – Winnipeg 2:5 (kon.) | Colorado – Nashville 0:3 (kon.)

2. Joe Pavelski (SJS) (2 + 0)
    3. Scott Hannan (SJS) (0 + 1) (07:11:48)

Československá stopa v utkání

Tomáš Hertl (SJS) (0 + 0, čas na ledě 14:59)

Máme konec utkání mezi týmy San Jose Sharks – Edmonton Oilers. Původně to vypadalo, že by Oilers mohli otočit vývoj utkání, ale dalšími dvěma rychlými góly ve druhé třetině Sharks rozhodli o zisku dvou bodů z dnešního střetnutí. V závěru pak pátou brankou pojistil klid Žraloků Brent Burns. To je ode mě pro dnešek vše, přeji hezkou středu.

60:00

59:28
    Jakupov a ještě jedna jeho šance, jenže teď netrefil hráč hostujícího celku přesně puk.

59:06
    Začala poslední minuta třetí třetiny, Tommy Wingels pouze nahodil puk za branku Edmonton Oilers a už tuší, že jeho tým si dnes zaslouženě dokráčí pro výhru.

58:24
    Vypadá to, že už se bude jen postupně dohrávat. Edmonton neukazuje, že by se měl pokoušet o nějaký závěrečný tlak.

57:42
    Ještě jedna snadná práce pro Stalocka, ten s klidem na duši rozehrál puk a ani nepřerušoval hru, což by zajistilo další buly u jeho zařízení.

56:45
    San Jose nikam nespěchá, přesto si ale snaží tvořit příležitosti, když to jen trochu jde. Andre Desjardins ztroskotal na posledním bránícím hráči.

55:57
    Kotouč poskakoval kolem svatyně Bena Scrivense, jenže nikdo ze Žraloků nyní neprojevil dostatečný zájem o jeho zakončení zblízka.

55:03
    Začala poslední pětiminutovka základní hrací doby, Dillon teď řešil na chvilku obranné starosti za brankou svého týmu.
    Brent BURNS - 5:2

54:31
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Domácí družina pravděpodobně úplně rozhoduje o svém dnešním úspěchu. Už vedení o dvě branky dodávalo Žralokům sebevědomí, ale teď dosahují hráči San Jose páté branky utkání. BRENT BURNS rozveselil tribuny SAP Center poté, co dostal přihrávku na modrou čáru. Jeho zakončení zápěstím bylo tak přesné, že nejdříve zazvonilo o tyčku a pak zapadlo do sítě. Asistence: Logan Couture.

53:45
    Zase podezřele poskakující puk pásmem San Jose, jenže Edmonton je ve třetí třetině hodně nepřesný pro větší šance.

53:09
    Zákrok pro gólmana v domácích barvách ze škatulky těch snadnějších. Stalock si dnes věří a jde na něm vidět, že si návrat po zranění užívá.

52:53
    Útočnící domácích už potřebovali vystřídat, místo založení akce tedy jen odevzdali kus černé pryže na hokejky soupeře.

52:21
    Jakupov a jeho hbitá střela z levého kruhu. Alex Stalock měl ale výborný výhled a zavčas proti pokusu útočníka Oilers zaklekl.

51:55
    Nahození Schultze od modré čáry možná nevypadalo tolik nebezpečně. Ale kdyby trefilo branku, dost možná by Sharks překvapilo.

51:20
    Kotouč letěl rychle skrz brankoviště domácího výběru, ale Stalock ani nemusel zasahovat do jeho dráhy, aby řešil problém.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 5. Pavelski (Thornton), 6. Goodrow (Karlsson, Sheppard), 27. Couture (Hannan, Wingels), 28. Pavelski (Marleau, Thornton), 55. Burns (Couture) – 13. Eberle (Draisaitl), 17. Perron (Purcell)

San Jose Sharks: Stalock – Braun, Vlasic, Burns, Dillon, Hannan, Mueller – Pavelski, Thornton, Hertl – Wingels, Couture, Marleau – Karlsson, Sheppard, Goodrow – Brown, Desjardins, Scott
    Edmonton Oilers: Scrivens – Petry, Ference, Schultz, Aulie, Fayne, Klefbom – Pitlick, Nugent-Hopkins, Hall – Eberle, Draisaitl, Jakupov – Purcell, Arcobello, Perron – Pinizzotto, Hendricks, Gazdic

Rozhodca: Charron, Pochmara – Galloway, Heyer

Diváci: 17 007