Chabarovsk – Togliatti 3:2 (kon.) | Vladivostok – Nižnekamsk 5:3 (kon.) | Novokuzneck – Čeljabinsk 1:6 (kon.)
Novosibirsk – Jugra Chanty-Mansijsk 5:2 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavľ 2:1 (kon.) | Novgorod – Soči 4:6 (kon.)
A. Mytišči – Ufa 6:1 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | HC Slovan – Barys 3:2 (kon.)
Záhreb – Omsk 2:6 (kon.)
Atlant Mytišči
6:1 (0:0, 5:0, 2:0)
HC Salavat Julajev Ufa
Streda 10.12.2014, 17:30 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • KHL

Je tu koniec zápasu v ktorom domáci predviedli lekciu z efektivity hráčom UFy. Rozhodla druhá tretina, kde hostia inkasovali až 5krát a zvyšok stretnutia sa len dohrával. Mytišči si tak pripisuje druhú výhru v rade na domácom štadióne a 3body do tabuľky. Za pozornosť Vám ďakujem a teším sa na ďalšie zápasy. (19:41:29)

60:00

59:00
    Už sa len dohráva a tímy už len korčuľujú a čakajú na koniec zápasu.
    Anton SLEPYŠEV - 6:1

57:15
    Ufa práve strieľa gól!
    Tak veľká smola pre Engrena, že neudrží čisté konto. Necelé tri minúty pred koncom sa o to postaral ANTON SLEPYŠEV, ktorý bol na konci celej akcie a pekne si vychutnal Engrena.
    Asistencie Gluchov a Zubarev.

56:02
    Hostia už len dohrávajú,Semin sa síce dostal k strele, ale Engren už asi udrží čisté konto.
    Andrej TARATUCHIN - 6:0

53:30
    Atlant Mytišči práve strieľa gól!
    Domáci využívajú nedisciplínovanosť hráčov Ufy a podarilo sa im presadiť sa v presilovke. ANDREJ TARATUCHIN sa dostal k puku po prihrávke Jarulina a dáva šiesty klinec do rakvy Ufy a tá na tento deň nebude spomínať v dobrom.
    Asistencie: Jarulin a Kozlov

52:50
    Hartikainen(UFA) odchádza na trestnú lavicu za hákovanie na 2min.

51:29
    Gilroy sa predral cez obrancu do pásma a pekne príklepom vystrelil, Irving je už zdá sa kľudnejší a jeho strelu chytá.

50:30
    Chlystov dostal prihrávku na pravú stranu a skúsil vystreliť. Takéto strely dnes však Engren pohodlne chytá.

49:42
    Zle zahratá presilovka končí a Ufa v plnom počte.

48:49
    Domáci sa ani po minúte nedostali k ohrozeniu Irvinga a ich kombinácia viazne.

47:42
    Semin(UFA) dostáva 2min. za hákovanie.

47:12
    Kulda to teraz napálil priamo na bránu od modrej, ale Engren mal výborný výhľad a puk končí v jeho lapačke.

46:04
    Teraz sa hra trochu ukľudnila a obe mužstvá nahadzujú puky do útočného pásma.

44:30
    Domáci teraz Enqvistom ohrozili Irvinga, ale ten už nechce dopustiť, aby hostia odchádzali s debaklom.

42:55
    Engren aj napriek stavu 5:0 má viac práce. Teraz zneškodnil strelu Gluchova.

41:08
    Ufa začína opäť aktívnejšie a strela Tolpeka končí iba u Engrena.

Michal Geľhoš

Góly a asistencie: 21. Majorov (Gilroy, Černov), 33. Kozlov (Korobov, Taratuchin), 34. Černov (Enqvist, Majorov), 38. Sorokin (Sošnikov), 39. Majorov (Enqvist), 54. Taratuchin (Jarulin, Kozlov), 58. Slepyšev (Gluchov, Zubarev)

Atlant Mytišči: Engren (Artemjev)- Korobov, Gilroy, Novopašin, Nemec, Tjuljapkin, Jarulin, Baldajev, Sorokin- Enqvist, Majorov, Černov, Vrána, Sošnikov, Šmeljov, Potapov, Kolcov, Bodrov, Kozlov, Taratuchin, Levickij
    HC Salavat Julajev Ufa: Sochackij (Irving)- Kutuzov, Lekomcev, Heikkinen, Kulda, Kirill Kolcov, Zubarev, Vasilevskij- Mereškin, Chlystov, Dubrovskij, Semin, Tolpeko, Hartikainen, Pihlstrom, Kajgorodov, Skačkov, Gluchov, Slepyšev, Pankov

Rozhodca: Jeřábek, Komarov- Majtak, Pronskich