NJ Devils – Chicago 2:3 (0:2 po s.n.) | Columbus – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Toronto – Calgary 4:1 (kon.)
Montreal – Vancouver 3:1 (kon.) | Tampa Bay – Washington 3:5 (kon.) | Buffalo – LA Kings 1:0 (kon.)
Minnesota – NY Islanders 5:4 (kon.) | Dallas – Winnipeg 2:5 (kon.) | Colorado – Nashville 0:3 (kon.)
San Jose – Edmonton 5:2 (kon.)
Columbus Blue Jackets
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
Philadelphia Flyers
cz Streda 10.12.2014, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Dnešní utkání sledovalo 14196 diváků. (04:14:28)

Hvězdy utkání:
    1. Kevin Connauton (1+0)
    2. Boone Jenner (1+0)
    3. Brayden Schenn (2+0)

Československá stopa v utkání:
    Jakub Voráček (PHI) – (0+1) – 1 střela na branku – čas na ledě (20:11)

Střely ve třetí třetině: 5-8, v prodloužení 2-2 a celkem 24-21.

Třetí třetina patřila spíše hostům, kteří logicky museli vytvořit tlak, aby se jim podařilo vyrovnat. Nicméně to dlouho nešlo, až ze spárů nepohodlnosti vysvobodil Flyers Schenn, jehož gól musel posvětit dokonce videorozhodčí v Torontu. Gól platil. Bohužel pro Flyers branka ze závěru třetí třetiny neměla kýžený psychologický efekt a prodloužení dopadlo v neprospěch hostů z Philadelphie.

Kevin CONNAUTON - 3:2

61:58
    Columbus právě vstřelil branku!

Je to tu. Na gól nás nenechal dlouho čekat obránce Blue Jackets KEVIN CONNAUTON. Rychlý protiútok na který se těžko reaguje předvedla dvojice Connauton, Johansen, první jmenovaný zakončoval nad vyrážečku do horního rohu branky po vybídnutí druhým – RYANEM JOHANSENEM.

61:02
    Columbus u puku a zakončení Johansena z otočky. Mason pozorný.

60:24
    Voráčkův bekhend vyráží ruský brankář mimo dosah útočníků Flyers.

Philadelphia právě vstřelila branku!

Schennův gól byl uznán. Ano nakonec byl gól připsán Schennovi. Puk jasně překročil brankovou čáru. Rozhodčí sice na ledě rozpažil, ale po prozkoumaném videu musel gól uznat. ASISTENCE: VORÁČEK JAKUB, COUTURIER SEAN

59:05
    Voráček nastřelil na Bobrovského. Tomu puk prošel mezi betony. Videorozhodčí posoudí celou situaci. Za chvíli budeme moudřejší.

59:05
    Puk mají Flyers po vybojovaném vhazování.

58:53
    Oddechový čas pro hosty.

58:53
    Dubinsky se snaží trefit prázdnou branku, naneštěstí pro Jackets minul.

Jan Volf

Góly a asistencie: 13. Jenner (Dubinsky, Wisniewski), 31. Hartnell (Foligno, Johnson), 62. Connauton (Johansen) – 18. Schenn (Giroux, Streit), 60. Schenn (Voráček, Couturier)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – (A) J.Johnson, D.Savard, Leopold, Prout, Connauton, Wisniewski – Gibbons, N.Foligno, Hartnell – Jenner, Johansen, Skille – Calvert, (A) Dubinsky, Atkinson – Tropp, Chaput, (A) Boll
    Trenér: Todd Richards

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Grossmann, (A) Streit, N.Schultz, Coburn, Del Zotto, MacDonald – Raffl, (C) Giroux, Voráček – B.Schenn, Laughton,(A) Simmonds – R.J.Umberger, Couturier, Read – Rinaldo, VandeVelde, Bellemare
    Trenér: Craig Berube

Rozhodca: Kimmerly, Jackson – MacPherson, Henderson

Diváci: 14196