Motor ČB – Most 5:1 (kon.) | Jihlava – Šumperk 7:3 (kon.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.)
Ústí n/L – Chomutov 3:4 (kon.) | Havířov – Benátky n/J 5:0 (kon.) | Prostějov – Kadaň 4:3 (2:1 po s.n.)
Kladno – Litoměřice 2:4 (kon.)
AZ Havířov
5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
HC Benátky nad Jizerou
cz Streda 10.12.2014, 18:00 • K&K PENU Aréna, Havířov • 1. liga (ČR)

Tímto se s vámi loučím a těším se u dalších onlajnů. (20:29:00)

Havířov vyhrál poměrně zaslouženě, Lukáš Daneček se štěstím udržel čisté konto, hosté by si asi za svou snahu alespoň jeden gól zasloužili, ale nebylo jim přáno.

60:00

59:28
    Hostující Psota se dostal před Danečka, ale ani nadvakrát jej nepřekonal.

58:26
    Hosté se ještě snaží založit útok, ale narážejí na připravenou obranu domácích.

57:39
    Domácí se už nikam neženou, snaží se držet hru mimo své obranné pásmo.

56:30
    Hosté byli velice blízko čestnému úspěchu, ale nebylo jim přáno. Psota ze vzduchu sklepl puk, ale ten jen prosvištěl kolem poloodkryté branky.

54:31
    Havířov právě vstřelil branku!
    Ťukes domácích hráčů přinesl pátou branku. Loskot se Šlahařem si dvakrát vyměnili puk brankovišti a MAREK LOSKOT poslal puk pod Vaněčkovým betonem do sítě. Asistence Jakub Šlahař a Petr Šenkeřík.

54:25

53:32
    Sztefkova střela sražena do ochranné sítě, vhazuje se před Vaněčkem.

52:25
    Miškovský (BEN) 2 minuty za podražení a Špaček (BEN) 2 minuty za nedovolené bránění.

52:00
    Hosté hrají přesilovku výborně a ostřelují Danečkovu branku.

51:04
    Loskot (AZ) 2 minuty za nedovolené bránění.

50:50
    Jonák se dostal k puku na brankovišti, z otočky vypálil ale puk šel po odrazu od klubka hráčů těsně mimo tyče havířovské branky.

50:16
    DAVID KLIMŠA vystřelil z nulového úhlu, ale puk k překvapení všech skončil v brance. Asistence: Michal Sztefek.

49:25
    Hosté teď zahrozili – Plodek se už už dostával do výhodné pozice, ale domácí obrana jej zastavila.

Petr Miklas

Góly a asistencie: 16. Šenkeřík (Chmielewski, Hlinka), 17. Šlahař (Jakúbek, Šenkeřík), 41. Matějíček (Fořt), 51. Klimša (Sztefek), 55. Loskot (Šlahař, Šenkeřík)

AZ Havířov: Daneček (Matoušek) – Matějíček, Foltýn, Lenďák, Šenkeřík, Pastor, Ostrčil, Bahounek – Jiránek, Loskot, Fořt – Tomi, Hlinka, Chmielewski – Sztefek, Pechanec, Klimša – Jakúbek, Šlahař, Maruna
    HC Benátky nad Jizerou: Vaněček (Jelínek) – Havlín, Plutnar, Pabiška, Pálek, Ulrych, Jandejsek, Říha – Jonák, Skořepa, Miškovský – Víšek, Plodek, Hrníčko – Kica, Mikyska, Dlouhý – Psota, Špaček, Skalický

Rozhodca: Kopeček – Guth, Rittich