NJ Devils – Chicago 2:3 (0:2 po s.n.) | Columbus – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Toronto – Calgary 4:1 (kon.)
Montreal – Vancouver 3:1 (kon.) | Tampa Bay – Washington 3:5 (kon.) | Buffalo – LA Kings 1:0 (kon.)
Minnesota – NY Islanders 5:4 (kon.) | Dallas – Winnipeg 2:5 (kon.) | Colorado – Nashville 0:3 (kon.)
San Jose – Edmonton 5:2 (kon.)
Minnesota Wild
5:4 (0:3, 1:1, 4:0)
New York Islanders
cz Streda 10.12.2014, 02:10 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Tímto se s vámi loučím, někdy zase u zápasu NHL napočtenou. (04:53:40)

Československá stopa v utkání

Lubomír Víšňovský (NYI) – 0+1, čas na ledě 20:27
    Jaroslav Halák (NYI) – 25 zásahů, 83,3 úsp.

Hvězdy utkání

1.Nino Niederreiter (MIN) – 1+0
    2.Mikko Koivu (MIN) – 1+1
    3.Thomas Vanek (MIN) – 1+1

Dnešní zápas ukázal, že se má hrát naplno celých šedesát minut. Hosté vedli po první třetině o tři branky a vypadalo to, že si odvezou dva body. Po druhé třetině byl hostující náskok stejný, ale ve třetí třetině se domácí zakousli do svého soupeře a čtyřmi brankami otočili nepříznivý stav a berou si z dnešního utkání dva body.

60:00

59:32
    Domácí jsou v plném počtu.

59:05
    Hosté jsou v útočné třetině a hrají bez gólmana!

58:32
    Po střele Nelsona z pravého kruhu se domácí osvobozují. Hosté musí začít od vlastní branky.

57:59
    Domácí vyhazují až k Halákovi.

57:32
    Střelec rozdílové branky Niedereiter je vyloučen na dvě minuty za hákování.

57:02
    Střela Leddyho od modré čáry nenadělala Backstromovi žádné problémy.
    Nino NIEDERREITER - 5:4

55:27
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Neskutečné! Domácí otáčejí stav zápasu ve svůj prospěch! Brodin nahodil kotouč na branku, kde byla velká skrumáž, ve které se nejlépe zorientoval NIDO NIEDERREITER a v leže posílá domácí do vedení! Asistence: Thomas Vanek, Jonas Brodin

55:18
    Hosté jsou v plném počtu.

54:59
    Hosté vyhazují do střední třetiny.

54:50
    Domácí jsou v plném počtu a začíná jim zkrácená přesilová hra.

53:18
    Síly na ledě se srovnají. Vyloučen hostující Nelson na dvě minuty za krosček.

52:50
    Tavares se řítil sám na bránu, ale byl faulován a nemohl tak pořádně zakončit, ale rozhodčí překvapivě udělují dvě minuty domácímu Scandellovi za sekání. Toto mělo být trestné střílení.
    Thomas VANEK - 4:4

Lukáš Zayml

Góly a asistencie: 30. Pominville (Suter, Koivu), 43. Koivu (Zucker), 52. Haula (Carter, Spurgeon), 52. Vanek (Suter, Parise), 56. Niederreiter (Vanek, Brodin) – 9. Grabner (Lee, Reinhart), 18. Nelson (Leddy, Tavares), 18. Martin (Hickey, Višňovský), 38. Bailey (Grabovski, Haan)

Minnesota Wild: Backstrom (Kuemper) – Suter, Brodin, Spurgeon, Scandella, Ballard, Prosser – Vanek, Granlund Mik., Parise – Pominville, Koivu, Zucker – Coyle, Haula, Niederreiter – Fontaine, Brodziak, Carter
    Trenér: Yeo M.

New York Islanders: Halák (Johnson) – Višňovský, Leddy, Reinhart, de Haan, Strait, Hickey – Okposo, Tavares, Kulemin – Bailey, Nielsen, Grabovski – Grabner, Nelson, Lee – Clutterbuck, Strome, Martin
    Trenér: Capuano J.

Rozhodca: Watson, Meier – Cvik, Pancich