NJ Devils – Chicago 2:3 (0:2 po s.n.) | Columbus – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Toronto – Calgary 4:1 (kon.)
Montreal – Vancouver 3:1 (kon.) | Tampa Bay – Washington 3:5 (kon.) | Buffalo – LA Kings 1:0 (kon.)
Minnesota – NY Islanders 5:4 (kon.) | Dallas – Winnipeg 2:5 (kon.) | Colorado – Nashville 0:3 (kon.)
San Jose – Edmonton 5:2 (kon.)
Buffalo Sabres
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Los Angeles Kings
cz Streda 10.12.2014, 01:40 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:19:35)

Los Angeles Kings: 14

Radost domácích může propuknout, Jhonas Enroth zaslouženě přijímá gratulace k čistému kontu, dnes to byl jeho zápas! Jeden z nejhorších týmů celé ligy dnes doslova vymazal všechny hvězdy Los Angeles, prosadit se nedokázal ani uzdravený Marian Gáborík, který, ač nastupoval v první lajně, nebyl doslova na ledě vidět. Zápas tak rozhodl jediný gól, který se domácím podařilo vstřelit ve 44. minutě, při přesilové hře, kdy se prosadil Ennis.
    Buffalo vítězí fotbalovým výsledkem, skvělý Enroth vychytal hvězdy Kings!

60:00

59:45
    Poslední vteřiny třetí třetiny, vhazování ve třetině Sabres.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, hosté to přesto znovu zkouší bez brankáře.

58:53
    Ale tímto možná končí šance hostů, Drew Doughty musel faulovat, jinak by domácí rozhodli do prázdné branky.

58:48
    Hosté to zkouší bez brankáře.

58:23
    A nakonec i Quick musí zasahovat, Stafford se dokázal před branku Kings natlačit.

57:59
    Ale ještě kapitán Sabres Gionta dostal puk do třetiny Kings, cenné vteřiny.

57:30
    Domácím se nyní podařilo dostat puk ze třetiny, Quick by se měl co chvíli odporoučet na střídačku.

56:27
    Puk ve třetině Kings, to domácím maximálně vyhovuje, ale dá se očekávat drtivý tlak hostů.