Spišská N. Ves – Bardejov 3:2 (po pr.) | Trnava – Michalovce 3:2 (kon.) | Topoľčany – P.H.K. 3b Prešov 4:7 (kon.)
Pov. Bystrica – Lipt. Mikuláš 2:6 (kon.) | Senica – Detva 3:2 (1:0 po s.n.)
HK 95 Považská Bystrica
2:6 (2:2, 0:2, 0:2)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Streda 10.12.2014, 18:00TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Zápas sa nám skončil a tri body získali podľa predpokladu hosťujúci hráči. Domáci dokázali držať krok s hošťami len v prvej tretine, ktorá skončila 2:2. Potom už, ale hostia ovládli zápas, ktorý skončil 2:6. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný stredajší večer. (20:06:10)

60:00

48:58
    Liptovský Mikuláš dal gól!

Liptáci pridávajú ďalší kúsok! Strelcom gólu je MICHAL UHRÍK!
    Asistencie: Maroš Piatka, Tomáš Jančí

43:17

Liptáci navyšujú svoje vedenie! Strelcom gólu je MICHAL ŠKOLiAK!
    Asistencia: Patrik Števuliak, Andrej Lištiak

40:01

Zápas sa nám blíži pomaly do poslednej časti. Hostia strelili v druhej tretine dva góly a zaslúžene vedú. Uvidíme čo prinesie tretia tretina na ktorú vás srdečne pozývam. Tretia tretina začna cca 19:32

40:00

39:48

Hostia vedú už o dva góly! Strelcom golu je MICHAL UHRÍK!
    Asistencie: Maroš Piatka

33:51

Hostia sa ujali vedenia! Strelom rozdielového gólu je ŠIMON KLIMČÍK!
    Asistencie: Tomáš Janči, Filip Mezovský

20:01

Tak a máme po prvej tretine. V prvej tretine padli až 4. góly. Vidíme celkom zaujímavý zápas. Pozývam vás sledovať druhú tertinu, ktorá začne cca o 18:50

20:00

14:55
    Považská Bystrica dala gól!

MATÚŠ TRENČAN strieľa vyrovnávajúci gól domáceho mužstva!

0:40

MARTIN KOLEDA prekonal hosťujúceho brankára a domáci sa ujímajú vedenia v prvej minúte zápasu!
    Asistencie: Slavomír Hriňa

00:01

HK 95 Považská Bystrica: Hričina – Jurášek, Mikuš, Koleda, Hriňa Ižvolt – Zlocha, Balúšik, Trenčan, Filo, Šugar – Kudlej Fillo, Holák, Prášek, Ligas – Kovačič, Reitmayer, Danielčák Švantner

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Kuric, Holiga, Legerský, Moravčík, Bartík – Trochta, Kadlubiak, Klimčík, Školiak, Roháč – Piatka, Janči, Poláček, Mezovský, Uhrík – Lištiak, Oravec, Števuliak, Janček

Rozhodca: Krist – Drblík, Tvrdoň.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Lissko

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Koleda (Hriňa), 15. Trenčan (Balúšik, Sugar) – 12. Poliaček (Holiga, Uhrík), 14. Roháč (Holiga, Trochta), 34. Klimčík (Janči, Mezovský), 40. Uhrík (Piatka), 44. Školiak (Števuliak, Lištiak), 49. Uhrík (Piatka, Janči)

Rozhodca: Krist – Drblík, Tvrdoň