Spišská N. Ves – Bardejov 3:2 (po pr.) | Trnava – Michalovce 3:2 (kon.) | Topoľčany – P.H.K. 3b Prešov 4:7 (kon.)
Pov. Bystrica – Lipt. Mikuláš 2:6 (kon.) | Senica – Detva 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Topoľčany
4:7 (1:1, 1:5, 2:1)
P.H.K. 3b Prešov
Streda 10.12.2014, 17:30TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Máme tu koniec dnešného zápasu. Hosťujúci Prešov potvrdil rolu favortia v tomto zápase a pohodlne vyhral tento zápas 4:7. Hostia rozhodli tento zápas v pribehu druhej tretiny, ktorú vyhrali 1:5.
    Ja sa s vami teraz ľúčim a verim, že nás ešte neopustíte a pozriete si ešte nejaký náš online prenos. Napríklad večerný zápas Ligy majstrov NK Maribor : FC Schalke 04, ktorý budem opäť ja komentovať. PRajem vám príjemný večer. (19:45:39)

60:00

59:43
    Prešov dáva gól!
    IGOR JAROŠ dáva gól do prázdnej brány! Blíži sa koniec zápasu.
    Bez asistencie

50:57
    Topoľčany dali gól!

Domáci dramatizujú priebeh stretnutia! Strelcom gólu je PATRIK BOSÁK!
    Asistencie: Andrej Kutňanský, Peter Kopecký.

40:33

Domáci znižujú hneď v prvej minúte zápasu! Strelcom gólu je LIBOR KÁČER!
    Asistencie: Peter Hurtaj, Miloš Bystričan.

40:01

Máme tu koniec druhej tretiny. Hostia úplne rozobrali domácich a vedú už o 4 góly. Uvidíme ako tento zápas dopadne. Tretia tretina začne 19:13

40:00

39:41
    Ďalšia rana pre domácich! Ďalší gól pridáva IGOR JAROŠ!
    Asistencie: PAtirk Korytko, Jakub Matejka

37:06
    Prešov dnes úplne ovládol zápas! MAREK PITKA dáva ďalší gól!
    Asistencie: Patrik Korytko, Igor Jaroš

33:47
    Znovu je to o dva góly! Strelcom gólu je LUKÁŠ POTOČEK!
    Asistencie: Marko Ferenc, Samuel Chalupa

29:29

Domáci znižujú! Strelcom gólu je JAKUB FUSEK!
    Asistencie: Libor Káčer, Peter Hurtaj

26:49
    Hostia vedú už o dva góly! Strelcom gólu je MARCEL PAVLOVSKÝ!

21:45
    Hostia otočili stav zápasu a vedú 2:1! Gól strelil JAKUB MATEJKA!
    Asistencie: Igor Jaroš, Dušan Kobeľa

20:01

Máme tu koniec prvej tretiny. Domáci hokejisti sa ujali vedenia hneď v 3. minúte zásluhou Dobrého. Hosťom sa podarilo vyrovnať v 12 minúte zásluhou Ferenca. Druhá tretina začne cca 18:13

20:00

16:36
    Hostia v plnom počte.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Lissko

Miroslav Labuda

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 3. Dobrý (Záhorský, Hudec), 30. Fusek (Káčer, Hurtaj), 41. Káčer (Hurtaj, Bystričan), 51. Bosák (Kutňanský, Kopecký) – 12. Ferenc (Chalupa), 22. Matejka (Jaroš, Kobela), 27. Pavlovský, 34. Potoček (Ferenc, Chalupa), 38. Pitka (Korytko, Jaroš), 40. Jaroš (Korytko, Matejka), 60. Jaroš

HC Topoľčany: J. Račko – Hurtaj, Bystričan, Káčer, Guričan, Fusek – Mihálik, Kopecký, Chlapovič, Kutňanský, Fusák – Dobrý, Chromý, M. Záborský, Georgievski, A. Záhorský – Szalay, Ozimák, Hudec, Mrázik
    P.H.K. 3b Prešov: Riečický – Tomčák, Kobeľa, Pavlovský, Gáborčík, Pekarčík – Matejka, Pitka, Korytko, Chovan, Jaroš – Chalupa, Novický, Potoček, Osuský, Ferenc – Tartáľ, Guntáš, Duplinský, Renčok

Rozhodca: Vojtek – Frimmel, Vyoral