Chabarovsk – Togliatti 3:2 (kon.) | Vladivostok – Nižnekamsk 5:3 (kon.) | Novokuzneck – Čeljabinsk 1:6 (kon.)
Novosibirsk – Jugra Chanty-Mansijsk 5:2 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavľ 2:1 (kon.) | Novgorod – Soči 4:6 (kon.)
A. Mytišči – Ufa 6:1 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | HC Slovan – Barys 3:2 (kon.)
Záhreb – Omsk 2:6 (kon.)
KHL Medveščak Záhreb
2:6 (0:4, 1:1, 1:1)
Avangard Omsk
Streda 10.12.2014, 19:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok stredajšieho večera. Dovidenia pri ďalších on-line prenosoch. (21:49:08)

Pomer striel:
    ZAG 27 – 28 OMS

Skončil sa zápas medzi Medveščakom Záhreb a Avangardom Omsk, v ktorom boli hostia jednoznačne lepším tímom a zdolali súpera presvedčivo 2:6. Záhreb vybuchol najmä v prvej tretine, ktorú prehral 0:4 a proti tak silnému tímu akým je Avangard, to bolo veľmi ťažké dohnať. Omsk bol dnes lepším celkom a v prehľade po zbytok stretnutia kontroloval svoje vedenie aj priebeh hry.

60:00

59:53
    V závere ešte ofsajd domácich.

59:20
    Domáci s pukom na hokejkách vo vlastnom pásme.

58:30
    Popov to teraz skúšal individuálne, ale neúspešne.

58:00
    Medzitým začali posledné dve minúty tretej tretiny a dovolím si povedať že aj zápasu.
    MCLEAN - 2:6

56:28
    Medveščak Záhreb dal gól!
    Domáci znižujú na 2:6. Krásnou krížnou nahrávkou cez celé útočné pásmo sa prezentoval Carle a našiel rovno hokejku KURTISA McLEANA, ktorý z prvej poslal puk do odkrytej brány Barulina. Asistencia: Mathieu Carle, Geoffrey Kinrade.

55:30
    St. Pierre skvele zakombinoval za bránou súpera s Hedbergom a následne sa k tvrdej strele z modrej čiary dostal Hedberg, ale Barulin predviedol dobrý zákroky vyrážačkou.

54:28
    Hostia si teraz dobre postrážili stredné pásmo a znemožnili tak hráčom Medveščaku kombináciu.

53:40
    No zápas sa viac menej už len dohráva, oba celky sú teraz aktívne najmä v defenzíve.

52:47
    Dobrá útočná snaha Kinrada, ale pred bránou súpera je to prehustené a Barulin nemusel zasahovať.

51:45
    Ljamin si teraz len nastrelil puk do útočného pásma.

50:40
    Ofsajd v podaní hráčov Záhrebu.

49:31
    Paršin sa teraz krásne zbavil protihráča a nahral na Sobotku, ktorý ešte chcel akciu vyšperkovať na Širokova, ale ten tiesnený neusmernil puk za Heetera.

49:16
    Barulin teraz lapil strelu z modrej čiary od Morrisonna a prerušuje hru.

Tomáš Jaššo

Góly a asistencie: 31. Katič (St. Pierre, Trotter), 57. McLean (Carle, Kinrade) – 9. Kuljaš (Semjonov), 14. Paršin (Gustafsson, Blaťák), 17. Paršin (Pivtsakin, Sobotka), 20. Kolarik (Popov, Perežogin), 22. Perežogin (Pivtsakin), 44. Pivtsakin (Sobotka)

KHL Medveščak Záhreb: Dekanich (21. Heeter) – Morrisonn, Flood, Popovič, Carle, Kinrade, Hutchinson, Katič – Kolanos, Wright, Leino –Thomas, Bjorkstrand, McLean – Kinrade, Trotter, St. Pierre – Kostovič, Glumac, Perkovič – Hedberg.
    Avangard Omsk: Barulin (Šilin) – Blaťák, Gustafsson, Ljamin, Kuljaš, Kulik, Pivtsakin, Gončarov – Sobotka, Paršin, Kalinin – Berdnikov, Lemťjugov, Wandell – Popov, Perežogin, Kolarik – Razskazov, Kurjanov, Semjonov – Širokov.

Rozhodca: Ravonin, Rönn – Balodis, Medvedev