NY Rangers – Pittsburgh 5:0 (kon.) | Washington – Columbus 4:2 (kon.) | NJ Devils – Minnesota 3:1 (kon.)
NY Islanders – Colorado 6:0 (kon.) | Montreal – Winnipeg 3:0 (kon.) | Florida – San Jose 4:1 (kon.)
St. Louis – Buffalo 6:1 (kon.) | Nashville – Edmonton 3:2 (kon.) | Chicago – Tampa Bay 3:2 (1:0 po s.n.)
Arizona – Dallas 3:4 (kon.) | Vancouver – Ottawa 4:3 (po pr.)
New York Rangers
5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
Pittsburgh Penguins
cz Streda 12.11.2014, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

48:45
    Kris Letang je po přerušení hry až příliš aktivní v souboji s Rickem Nashem. Dostává proto dvě minuty za nesportovní chování a pokračovat se tak bude ve hře čtyř proti čtyřem.

47:33
    Tanner Glass tvrdě narazil do nohy projíždějícího Simona Desprese. To sudí správně oceňují dvěma trestnými minutami a hosté si tak budou moci vyzkoušet přesilovou hru již potřetí za tento večer.

41:05
    Crosbyho v šanci zahákoval Dan Girardi, proto si Pens zahrají další dvě minuty v početní převaze.

29:15
    Malou satisfakcí za neuznaný gól je pro domácí alespoň vyloučení Downieho, který po přerušení hry napadl jednoho z hokejistů Blueshirts.

25:37
    Hornqvist tvrdě sráží Brassarda, za což dostává dvě minuty od rozhodčích. Následuje přesilovka domácích.

19:11
    Dvě minuty za držení hole si odsedí Derek Stepan. Penguins si zahrají svou první přesilovku.

00:57
    Hned v první minutě to na ledě jiskří. Strkat do sebe začali Mats Zuccarello a Sidney Crosby – vše ale vyvolal faul druhého menovaného, a tak je vyloučený jen kapitán Penguins. Rangers si zahrají přesilovku.

Šimon Pilek

Góly a asistencie: 9. Zuccarello (Stepan), 11. St. Louis (Nash, Staal), 15. Klein (Hayes, Stempniak), 31. Brassard (Nash, Girardi), 48. Nash (Stepan, Staal)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Staal, Klein, Hunwick, Girardi, J. Moore, Kostka – Nash, Brassard, St. Louis – Kreider, Stepan, Zuccarello – Hagelin, D. Moore, Stempniak – Glass, Hayes, Fast
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Martin, Letang, Ehrhoff, Bortuzzo, Scuderi, Despres – Kunitz, Crosby, Hornqvist – Dupuis, Malkin, Comeau – Spaling, Sutter, Downie – Bennett, Goc, Adams

Rozhodca: Ian Walsh, Brad Watson – Ryan Galloway, Shane Heyer

Diváci: 18200