NY Rangers – Pittsburgh 5:0 (kon.) | Washington – Columbus 4:2 (kon.) | NJ Devils – Minnesota 3:1 (kon.)
NY Islanders – Colorado 6:0 (kon.) | Montreal – Winnipeg 3:0 (kon.) | Florida – San Jose 4:1 (kon.)
St. Louis – Buffalo 6:1 (kon.) | Nashville – Edmonton 3:2 (kon.) | Chicago – Tampa Bay 3:2 (1:0 po s.n.)
Arizona – Dallas 3:4 (kon.) | Vancouver – Ottawa 4:3 (po pr.)
Vancouver Canucks
4:3 (0:0, 2:2, 1:1 - 1:0)
Ottawa Senators
cz Streda 12.11.2014, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Já se s vámi loučím a přeji příjemné ráno. (06:51:29)

Československá stopa v utkání:
    Milan Michálek (OTT) 0+0, 2 střely, 20:06

Tři hvězdy utkání:
    1. Alexandre Burrows (VAN) 1+0
    2. Kyle Turris (OTT) 1+1
    3. Kevin Bieksa (VAN) 1+0

Dnešní zápas je tedy u konce a domácí zaslouženě vítězí 4:3 po prodloužení. Na střely vyhráli Canucks 37 ku 24, což jen potvrzuje jejich zásluhy.

Daniel SEDIN - 4:3

64:05
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Domácí přeci jenom vítězí. Skvělý Anderson ještě dokázal vychytat nájezd Hansena, ale v pokračující akci se k puku dostal Henrik Sedin, který si sjel blíž k bráně, dokonale přihrál na hůl svého dvojčete a DANIEL SEDIN střelou z první překonal hostujícího brankáře a rozhodl tak o vítězství svého týmu. Asistence: Henrik Sedin, Dan Hamhuis

63:29
    Dělovka Karlssona skončila u jednoho z blokujících obránců.

63:01
    Alexander Edler pálí mimo.

62:04
    Higgins byl úplně sám před Andersonem, ale ten se nenechal překonat a skvěle zasáhl svým levým betonem!

61:45
    Bobby Ryan sebral kotouč Ryanovi, ale ke střele se hostující útočník nedostal.

61:06
    Sedinovci opět u puku, ale tentokrát u mantinelu skvěle zapracoval Erik Karlsson a obral Daniela o kotouč.

60:37
    Sens se nepodařilo rozehrát, ale bratři Sedinovi toho nedokázali využít.

60:01
    Canucks mají fanoušky i v řadách Čechů, ale přání tohoto příznivce Vancouveru dnes nebylo vyslyšeno a Ottawa si odveze minimálně bod.

Vancouver ve třetí třetině znovu vedl zásluhou Bieksy, ale po třech minutách vyrovnal Mark Stone a od té doby se skóre nezměnilo, což znamená prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Legwand s Neilem šli dva na dva, ale Neil neudržel nohu na modré čáře a je mu pískán ofsajd.

59:28
    Hansen zavezl puk do pásma Ottawy, předal ho Henriku Sedinovi, ale ten bekhendem nenašel skulinku ve výstroji hostujícího brankáře.

Lukáš Podleśny

Góly a asistencie: 27. Matthias (Vey, Richardson), 37. Burrows (Bonino, Hoggins), 46. Bieksa (H.Sedin, D.Sedin), 65. D.Sedin (H.Sedin, Hamhuis) – 31. Hoffman (Lazar, Cowen), 38. Turris (MacArthur, Chiasson), 49. Stone (Turris)

Vancouver Canucks: Miller (Lack) – Tanev, Edler, Bieksa (A), Stanton, Weber, Hamhuis – Hansen, H.Sedin (C), D.Sedin (A) – Burrows, Bonino, Higgins – Jensen, Richardson, Matthias – Vey, Horvat, DeFazio
    Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson (C), Borowiecki, Ceci, Cowen, Gryba, Phillips (A) – Ryan, Turris, MacArthur – Chiasson, Zibanejad, Michálek – Neil (A), Legwand, Smith – Stone, Lazar, Hoffman

Rozhodca: Wes McCauley, Dean Morton – Lonnie Cameron, Mark Wheler

Diváci: 18775