Chomutov – Motor ČB 8:3 (kon.) | Benátky n/J – Jihlava 2:1 (2:1 po s.n.) | Most – Třebíč 0:1 (kon.)
Kadaň – Havlíčkův Brod 3:4 (1:2 po s.n.) | Havířov – Prostějov 3:4 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 2:3 (kon.)
Kladno – Šumperk 4:1 (kon.)
Piráti Chomutov
8:3 (1:1, 2:1, 5:1)
Banes Motor České Budějovice
cz Streda 12.11.2014, 17:30 • SD ARÉNA • 1. liga (ČR)

To je ode mě pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek středečního večera. (20:02:20)

Piráti si připisují nejvyšší výhru v této sezóně. Po dvou třetinách byl stav utkání více méně vyrovnaný, ve třetí třetině ale předvedli domácí velikou brankovou smršť a vsítili pět branek.

60:00

59:45
    David Květoň se nadvakrát nedostal ke střele.

59:29
    Ještě jedno zakázané uvolnění Pirátů.

58:48
    Piráti právě vstřelili branku!
    To už je pro Budějovice trochu kruté. JAROSLAV KOMA dostal ideální přihrávku a nikým nehlídán prostřeluje Kůdelu. Asistence: Lukáš Květoň.

58:32
    Hosté toto oslabení brání dobře.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:45
    Kotouč za domácí bránou, ale Piráti nikam nepospíchají.

57:11
    Motor vyhazuje do středního pásma.

57:05
    Za podražení je vyloučen hostující Semrád.

54:51
    Gajovský v samostatném úniku trefuje vyrážečku Kůdely! Vidíme vynikající zápas.

54:23
    Velká šance i na druhé straně. Boháč ale nestihl kotouč zasunout do odkryté klece.
    Antonín DUŠEK - 7:3

53:49
    ANTONÍN DUŠEK vypíchl hráčům Budějovic kotouč a prchal sám na bránu. Ačkoliv se mu Straka snažil zabránit v průniku i hozenou hokejkou, Dušek ji přeskočil a bekhendem překonal Kůdelu. Bez asistence.

52:58
    Tresty jsou rozdány takto: Švihálek 2+10 za hrubost, Hovorka 2+2 za sekání a hrubost. Motor má přesilovku.

52:58
    Nepochopitelné vyloučení pro Piráty. Hostující Suchánek shodil rukavice a šel po domácím hráči, který pouze odjel, ale i přesto jsou vyloučeni oba hráči.

Miroslav Kučera

Góly a asistencie: 6. Hřebejk (Hovorka), 27. Dušek (D. Květoň), 36. D. Květoň (Drtina), 44. Hovorka (Skinner, Rutta), 46. Gajovský (Skinner, Květoň), 49. Kämpf (O. Kaše), 54. Dušek, 59. Koma (L. Květoň) – 2. Prokeš, 31. Pajič (Kuchejda), 51. Straka (Nouza)

Piráti Chomutov: Strmeň – Skinner, Rutta, Drtina, Koma, Mrázek, Rýgl, Tejnor, Šulák – Hřebejk, Gajovský, Hovorka – Dušek, Sikora, D. Květoň – Šagát, Račuk, McGregor – L. Květoň, Kämpf, O. Kaše
    Banes Motor České Budějovice: Kůdela – Punčochář, Mucha, Suchánek, Vráblík, Chmelíř, Semrád, D. Růžička, Kříž – Kuchejda, Pajič, Švihálek – Nouza, Straka, Heřman – Vaniš, Rob, Prokeš – Švec, Trummer, Boháč

Rozhodca: Škrobák – Reich, Špringl