Chabarovsk – Jekaterinburg 0:1 (kon.) | Vladivostok – Kazaň 1:5 (kon.) | Barys – Soči 5:4 (3:0 po s.n.)
Novosibirsk – Metallurg Magnitogorsk 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavľ 3:2 (1:0 po s.n.) | Novgorod – A. Mytišči 0:2 (kon.)
Helsinki – Dinamo Minsk 3:1 (kon.) | Petrohrad – D. Moskva 1:4 (kon.) | HC Slovan – Záhreb 1:2 (0:1 po s.n.)
po s.n. (1:0)
CSKA Moskva
3:2 (0:0, 2:0, 0:2 - 0:0)
Lokomotiv Jaroslavľ
Streda 12.11.2014, 17:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Domáci hokejisti boli v penaltovom rozstrele napokon úspešnejší, keďže sa ako jediný dokázal presadiť domáci Roman Ljubimov.

Dovidenia pri ďalších online prenosoch z KHL.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (19:33:49)

Roman LJUBIMOV - 3:2

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím CSKA Moskva.
    Autorom víťazného gólu je ROMAN LJUBIMOV.

0:0
    Hosťujúci Platt to skúšal, no gólman Galimov ho vychytal.

Samostatné nájazdy začínajú.

Na strane hostí je v bráne gólman Kolesnik!

Ani v predĺžení tohto zápasu sa napokon nerozhodlo, a tak uvidíme samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:20
    Predĺženie sa blíži k záveru, no domáci hokejisti stále bojujú a snažia sa skórovať.

63:15
    Zaicev pálil z medzikružia, no jeho projektil skončil len tesne vedľa hosťujúcej brány.

62:20
    Gólman Sanford si na svoje konto pripísal dobrý zákrok, keď po strele od Grigorenka zachytil puk vo svojej výstroji.

61:50
    Hostia sa nikam neponáhľajú a čakajú na chybu domáceho celku. Moskva stále bojuje a snaží sa vyhrať.

60:30
    Domáci hokejisti sú zaskočení vyrovnaním hostí a momentálne sa snažia vyhrať tento zápas gólom v predĺžení.

Góly a asistencie: 25. Ljubimov (Andronov), 26. Žafjarov (Jegoršev, Žarkov), rozh. náj. Ljubimov – 55. Platt (Novotný, Konkov), 60. Platt (Plotnikov, Gorochov)