Chabarovsk – Jekaterinburg 0:1 (kon.) | Vladivostok – Kazaň 1:5 (kon.) | Barys – Soči 5:4 (3:0 po s.n.)
Novosibirsk – Metallurg Magnitogorsk 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavľ 3:2 (1:0 po s.n.) | Novgorod – A. Mytišči 0:2 (kon.)
Helsinki – Dinamo Minsk 3:1 (kon.) | Petrohrad – D. Moskva 1:4 (kon.) | HC Slovan – Záhreb 1:2 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
HC Slovan Bratislava
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
KHL Medveščak Záhreb
Streda 12.11.2014, 19:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • KHL

A je po zápase! Medveščak Záhreb získava dva body za výhru v predĺžení. Dnes pri Slovane šťastena nestála. Tičarov gól Slovan nakopol, avšak v nájazdoch dominoval Záhreb, keď sa ako jediný presadil Pelletier. Ja ďakujem za pozornosť, lúči sa s Vami Jakub Mitter, prajem ešte príjemný zvyšok dnešného večera. (21:47:54)
    PELLETIER - 1:2

65:00
    Medveščak Záhreb dal gól!
    PASCAL PELLETIER premieňa ako jediný nájazd a rozhoduje o osude tohto zápasu.

3. séria
    0:1
    SBA: Rok TIČAR nepremieňa – 0:1. Puk skončil len v betónoch.

2. séria
    0:1
    ZAG: Pascal PELLETIER premieňa – 0:1. Krásny gól v podaní Pascala, ktorý vymietol pravý horný roh brány.

2. séria
    0:0
    SBA: Tomáš NETÍK nepremieňa – 0:0. Strela mierila do pravého horného rohu, len do vyrážačky.

1. séria
    0:0
    ZAG: Bill THOMAS nepremieňa – 0:0. Backlund krásne vyráža vyrážačkou.

1. séria
    0:0
    SBA: Nagy nepremieňa – 0:0.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani predĺženie neprinieslo rozuzlenie tohto napínavého zápasu. Uvidíme teda nájazdy, v ktorých začne ako prvý Slovan.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:44
    Vondrka hľadal spoza brány niekoho, no nenašiel nikoho.

64:12
    Slovan sa snaží čo to dá, avšak pred Owuyu sa akosi nevie pretlačiť.

63:28
    Ofsajd na strane Záhrebu.

63:13
    Najskôr tvrdo pálil z rohu klziska Thomas, následne sa však Slovan dostal do prečíslenia troch proti jednému. Bartovič strieľa puk v rýchlosti len do lapačky!