Žilina – Nitra 2:3 (0:2 po s.n.) | Trenčín – Skalica 3:2 (2:1 po s.n.) | Martin – B. Bystrica 1:2 (1:2 po s.n.)
Zvolen – Poprad 2:4 (kon.) | Piešťany – Košice 2:3 (kon.)
HKM Zvolen
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
HK Poprad
Streda 12.11.2014, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR)

Skončilo sa stretnutie medzi Zvolenom a Popradom. Hostia dokázali v záverečnej časti streliť dva góly. Najprv sa presadil v 41. minúte Matis a v 53. minúte rozhodol o výsledku Paločko.

Ja sa s vami pre dnešok lúčim a prajem ešte pekný zvyšok večera. (20:12:21)

60:00

59:58
    Ešte strela Emila Bagina, ale Kostúr aj toto chytá. Je rozhodnuté.

59:19
    Popradčania dohrávajú zápas vo vlastnom útočnom pásme.

58:49
    Sýkorova delovka z pravého kruhu, ale úplne mimo zvolenskej brány.

58:19
    Strelecký pokus Andreja Podkonického, ale iba z kategórie propagačných.

57:56
    Zvolen hrá v plnom počte.

57:26
    Teraz dokonca zakázané uvoľnenie, vhadzovať sa bude po ľavici brankára Kostúra.

57:05
    Veľmi slabá presilová hra Popradu, ale to Podtatrancov momentálne vôbec nemusí vadiť.

55:56
    Andrej Podkonický zrejme definitívne pochováva zvolenské nádeje. Úplne zbytočný faul v útočnom pásme a na trestnej lavici si tak posedí dve minúty.

55:03
    Matúš Matis vo veľkej šanci, keď pálil spomdzi kruhov, netrafil však Šimkovu bránu.

53:54
    Keď už to vyzeralo, žeby domáci mohli aj vyrovnať, inkasovali veľmi lacný gól a to ich veľmi pravdepodobne môže stáť body.
    PALOČKO - 2:4

52:49
    Poprad dal gól!
    Šok na zvolenskom "zimáku" a Marek Šimko sa teraz poriadne červená pod svoju maskou! V podstate úplne bežná strela, ani nie príliš silná a puk napriek tomu prepadol pomedzi betóny zvolenskému gólmanovi! Gól strelil MATÚŠ PALOČKO. Bez asistencie.

51:57
    Obrovské šťastie Popradu, keď puk spadol na brvno hosťujúcej brány!!

51:32
    Domácich gól zjavne povzbudil a teraz tlačia hostí v ich pásme.

50:30
    Zvolenské publikum ženie svojich hokejistov dopredu za vyrovnaním.
    BRABENEC - 2:3

Jakub Bartko

Góly a asistencie: 29. Chovan (Hraško), 49. Brabenec (Puliš) – 11. Bartečko (Malina), 37. Boltun (Bartečko, Sýkora), 41. Matis (Hvila), 53. Paločko

HKM Zvolen: Šimko (Orčík) – Juraško (A), Čierny, Bagin, Hraško, Pokovič, Ťavoda, Pichnarčík, Tomko – Obdržálek, Brabenec, Puliš – Chovan (A), Jurík (C), Podkonický – Sloboda, Síkela, Škvaridlo – Ďaloga, Fekiač V., Žilka
    HK Poprad: Kostúr (Sedlačko) – Suchý, Kurali, Fabian (A), Dinda, Kasík, Malina, Makovský, Pitka – Bartečko (A), Boltun, Sýkora – Paločko, Takáč, Kroták (C) – Hvila, Paukovček, Matis – Gápa, Mlynčár, Nagy M.

Rozhodca: Róbert Müllner – Tomáš Holienka, Peter Šefčík

Diváci: 2 674