NY Rangers – Pittsburgh 5:0 (kon.) | Washington – Columbus 4:2 (kon.) | NJ Devils – Minnesota 3:1 (kon.)
NY Islanders – Colorado 6:0 (kon.) | Montreal – Winnipeg 3:0 (kon.) | Florida – San Jose 4:1 (kon.)
St. Louis – Buffalo 6:1 (kon.) | Nashville – Edmonton 3:2 (kon.) | Chicago – Tampa Bay 3:2 (1:0 po s.n.)
Arizona – Dallas 3:4 (kon.) | Vancouver – Ottawa 4:3 (po pr.)
New York Islanders
6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
Colorado Avalanche
cz Streda 12.11.2014, 01:10 • Nassau Coliseum, New York • NHL

Děkuji za pozornost. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek noci. (03:41:19)

V dnešním utkání tak po třech shodných třetinách vítězí domácí New York Islanders 6:0. Hosté z Colorada dnes nepředvedli opravdu nic a domů odjíždí s nulou. Domácím k dnešnímu vítězství pomohl i dobrý vstup do utkání, když se už po 93 sekundách hry dokázal prosadit domácí Leddy a o čtyři minuty později zvýšil na 2:0 Lee. V dalších dvou třetinách domácí přidali ještě čtyři branky a připisují si tak dva body do tabulky.

59:24
    Ani jeden z týmů se už nikam nežene a o výsledku je rozhodnuto.

58:00
    Utkání se už jen dohrává.

57:40
    A velká šance i na druhé straně po kombinaci druhé formace zívala na jednoho z domácích úplně prázdná brána, ale jeden z obránců hostí dokázal včas zablokovat dorážku.

56:59
    Halák si teď skvělým zákrokem udržel čisté konto.

56:25
    Dokonce i při hře 5 na 5 dokázalo Islanders zatlačit do defenzívy tak, že to připomínalo přesilovou hru.

55:24

54:20
    Leddy pálil od modré a poté domácí opět dokonale rozebrali hostující obranu. Strome však nezakončil ideálně.

53:24
    Další vyloučení na straně Colorada. Úplně zbytečný útočný faul McLeoda, který si odsedí dvě minuty za hákování.

52:50
    Strome teď dobře forčekoval.

51:43
    U útočnou akci se pokoušel Iginla, který zavezl kotouč do třetiny a poté posunul jednomu z obránců, ale slabá střela zápěstím končí jen u připraveného Haláka.

51:02
    Islanders v útočném pásmu a ostřeluje branku Varlamova, který ku podivu zatím zůstává i nadále v brance.

50:06

49:00
    Hosté se dokázali osvobodit.

48:06
    K tomu všemu ještě vyloučení na straně hostí. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Everberg.

David Kruj

Góly a asistencie: 2. Leddy (Boychuk, Strome), 6. Lee, 27. Hamonic (Tavares, Kulemin), 32. Kulemin (Nielsen), 47. Cizikas (Višňovský, Conacher), 49. Strome (Nelson)

New York Islanders: Halák (Johnson) – Hamonic, de Haan, Boychuk, Leddy, Višňovský, Hickey – Okposo, Tavares, Kulemin – Strome, Nelson, Lee – Clutterbuck, Nielsen, Grabovski – Conacher, Cizikas, Martin.
    Colorado Avalanche: Varlamov (Berra) – Johnson, Hejda, Barrie, Guenin, Redmond, Holden – Iginla, MacKinnon, Landeskog – McGinn, Duchene, O´Reilly – Eveberg, Mitchell, Tanguay – Talbot, Cliche, McLeod.

Rozhodca: Furlatt, Meier – Cormier, Sericolo