NY Rangers – Pittsburgh 5:0 (kon.) | Washington – Columbus 4:2 (kon.) | NJ Devils – Minnesota 3:1 (kon.)
NY Islanders – Colorado 6:0 (kon.) | Montreal – Winnipeg 3:0 (kon.) | Florida – San Jose 4:1 (kon.)
St. Louis – Buffalo 6:1 (kon.) | Nashville – Edmonton 3:2 (kon.) | Chicago – Tampa Bay 3:2 (1:0 po s.n.)
Arizona – Dallas 3:4 (kon.) | Vancouver – Ottawa 4:3 (po pr.)
New York Islanders
6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
Colorado Avalanche
cz Streda 12.11.2014, 01:10 • Nassau Coliseum, New York • NHL

57:40
    A velká šance i na druhé straně po kombinaci druhé formace zívala na jednoho z domácích úplně prázdná brána, ale jeden z obránců hostí dokázal včas zablokovat dorážku.

56:59
    Halák si teď skvělým zákrokem udržel čisté konto.

53:24
    Další vyloučení na straně Colorada. Úplně zbytečný útočný faul McLeoda, který si odsedí dvě minuty za hákování.

48:06
    K tomu všemu ještě vyloučení na straně hostí. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Everberg.
    Ryan STROME - 6:0

48:01
    Islanders právě vstřelili branku!
    RYAN STROME obdržel ideální pas zpoza branky a z bezprostřední blízkosti před Varlamovem se nemýlil. Asistence: Brock Nelson.
    Casey CIZIKAS - 5:0

46:03
    Tak tohle už zavání debaklem. Po dvou dobrých šancích nakonec přidává pátou branku CASEY CIZIKAS. Asistence: Lubomír Višňovský, Cory Conacher.

35:26
    Šance domácích navýšit na 5:0 po závaru před brankou Varlamova se kotouč vykutálel vedle poloprázdné klece.

33:00
    Výborný zákrok Haláka, který tváří v tvář dokázal vychytat jednoho z hostujících hráčů.
    Nikolaj KULJOMIN - 4:0

31:32
    Nielsen perfektně vyslal v oslabení do brejku NIKOLAJE KULEMINA a ten se v samostatném úniku proti Varlamovovi nemýlil. Asistence: Frans Nielsen.

31:19
    Další dvě minuty si odsedí domácí Leddy.

29:34
    Krásná akce domácích. Nielsen si nabruslil v plné rychlosti do třetiny a dostal milimetrový pas po kterém prověřil Varlamova tvrdou střelou.

28:10
    A jejich snahu teď překazilo zbytečné vyloučení McGinna. Hraje se 4 na 4.

27:17
    Vyloučen domácí Nielsen na dvě minuty za hákování.
    Travis HAMONIC - 3:0

26:38
    Tavares posunul kotouč na modrou čáru, kde měl napřaženo TRAVIS HAMONIC a tvrdou ranou bez přípravy překonává Varlamova. Asistence: John Tavares, Nikolaj Kulemin.

19:50
    Střela od modré kterou Varlamov vyrazil k úplně volnému Nelsonovi. Ten však nedokázal hostujícího brankáře ani na třikrát překonat.

18:14
    Vyloučen hráč hostí Tanguay na dvě minuty za podražení.

12:00
    Velká šance domácího týmu jeden z domácích hráčů se dostal do úniku a přesto že byl tísněn jedním z hostujících obránců dokázal zakončit, ale jen do připraveného Varlamova.

09:58
    Vyloučen Tavares na dvě minuty za podražení.

06:01
    A je tu další vyloučení na obou stranách. 2+2 minuty za hrubost vyfasoval Hejda. Domácí Okposo jen 2 minuty.
    Anders LEE - 2:0

05:21
    Přesilovou hru domácí přeci jen využívají. Leddy nemohl najít nikoho komu by poslal ideální přihrávku ve středním pásmu, a tak jen nahodil do prvého rohu odkud se puk odrazil před Varlamova. Ten si s pukem neporadil nejlépe a po jeho špatném vypíchnutí si pro něj dojel ANDERS LEE, který kotouč pohotově uklidil do branky. Bez asistence.

03:59
    Vyloučen hostující McGinn za hrubost.
    Nick LEDDY - 1:0

01:33
    Po závaru před brankou Colorada se puk ze skrumáže vykutálel na vrchol kruhu, kde si na něj počkal NICK LEDDY a dává rychlou branku domácích. Asistence: Johny Boychuk, Ryan Strome.

01:00
    Na druhé zazvonilo břevno po Duchenove průniku. Ten se po levém mantinelu dokázal natlačit před obránce a z těžké pozice i zakončit.

David Kruj

Góly a asistencie: 2. Leddy (Boychuk, Strome), 6. Lee, 27. Hamonic (Tavares, Kulemin), 32. Kulemin (Nielsen), 47. Cizikas (Višňovský, Conacher), 49. Strome (Nelson)

New York Islanders: Halák (Johnson) – Hamonic, de Haan, Boychuk, Leddy, Višňovský, Hickey – Okposo, Tavares, Kulemin – Strome, Nelson, Lee – Clutterbuck, Nielsen, Grabovski – Conacher, Cizikas, Martin.
    Colorado Avalanche: Varlamov (Berra) – Johnson, Hejda, Barrie, Guenin, Redmond, Holden – Iginla, MacKinnon, Landeskog – McGinn, Duchene, O´Reilly – Eveberg, Mitchell, Tanguay – Talbot, Cliche, McLeod.

Rozhodca: Furlatt, Meier – Cormier, Sericolo