Žilina – Nitra 2:3 (0:2 po s.n.) | Trenčín – Skalica 3:2 (2:1 po s.n.) | Martin – B. Bystrica 1:2 (1:2 po s.n.)
Zvolen – Poprad 2:4 (kon.) | Piešťany – Košice 2:3 (kon.)
po s.n. (0:2)
MsHK Žilina
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
HK Nitra
Streda 12.11.2014, 17:30 • DOXXbet Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR)

Andrej Kmeč (asist. trénera Nitry): Prvý zápas po prestávke je vždy nevyspytateľný. Škoda našich nevyužitých šancí, zápas sme mohli rozhodnúť skôr. Súper nás potom zatlačil a dal gól. Sme radi za dva body.

Peter Mikula (tréner Žiliny): Nám dnes chýbalo 6 hráčov, napriek tomu sme boli aktívni. Rozhodli individuálne chyby a neschopnosť trafiť bránku. Videl som už veľa zlých vecí a myslel som si, že to skončilo v Poľsku, ale ako vidím, tak to pokračuje aj na Slovensku. (20:20:52)

Je koniec, Nitra teda víťazí v ŽIline 3:2 po samostatných nájazdov. O pár minút vám prinesieme prvé dojmy oboch trénerov z tlačovej konferencie.

Samostatné nájazdy začínajú.

V predĺžení sme gól nevideli, po krátkej úprave ľadu ideme na samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:32
    Strela Novotného poriadne vystrašila Lakosila, ten puk na dvakrát napokon skrotil.

63:45
    Hráčom oboch tímov zjavne tečú nervy, opäť tu máme potýčku pri bránke Žiliny.

63:35
    Kanko sa snažil dostať cez dvojicu hráčov hostí, to sa mu však nepodarilo.

63:06
    Vhadzuje sa v strednom pásme.

62:48
    O puk sa vedú ťažké vojny za bránkou hostí, následne sa hra presúva do stredného pásma.

62:17
    Hostia držia puk za svojou bránkou a striedajú počas hry.

Dávid Švec

Góly a asistencie: 21. Procházka (Novotný, Schroner), 55. Rusnák (Kanko, Šimko) – 14. Štefanka (Mráz, Pupák), 35. Ručkay Jakub (Ručkay Henrich, Slovák)