Omsk – Vladivostok 4:2 (kon.) | Novosibirsk – Novokuzneck 6:1 (kon.) | Barys – Chabarovsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Jekaterinburg – Záhreb 3:2 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – HC Slovan 2:3 (kon.) | Ufa – Viťaz 6:1 (kon.)
Kazaň – A. Mytišči 1:4 (kon.) | Čerepovec – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | Petrohrad – Soči 3:2 (kon.)
Novgorod – Jugra Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | Riga – Dinamo Minsk 4:2 (kon.) | Helsinki – Jaroslavľ 3:2 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
HC Slovan Bratislava
Sobota 06.09.2014, 13:00 • Aréna Metallurg Magnitogorsk • KHL

55:25
    Antipin za hákovanie Sersena odchádza von, sily na ľadovej ploche sa vyrovnajú, dokedy?

54:57
    Starosta za podrazenie Moziakina odišiel na trestnú, fúúú, toto neveští nič dobré.

51:25
    Nedorost už usadol na trestnú lavicu, presilovú hru bude hrať domáci tím. Nedorost dostal dve + dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, Zaripov dve minúty za hákovanie.

49:07
    Ölvecký sa dostal do šance, bol faulovaný a na trestnú odišiel za hákovanie Jakucenia, Slovan bude hrať presilovku štyroch proti trom.

48:46
    Sersen za hákovanie Timkina odišiel na trestnú, je po presilovke.

47:50
    Slovan si zahrá presilovú hru, za nedovolené bránenie vyfasoval dve minúty Tereščenko.

41:08
    Sigalet odchádza na dve minúty za hákovanie, voda na mlyn hráčov v modrých dresoch.

33:55
    Za hákovanie dostal dve minúty White, presilovú hru si zahrá Metallurg, ktorý prepol v tejto časti hry na vyšší rýchlostný stupeň.

28:58
    Sersen odchádza na trestnú lavicu za držanie, toto neveští pre hostí nič dobré.

21:41
    Timkin dostal dve minúty za seknutie, presilová hra pre hostí, ktorú treba využiť.

12:08
    Vondrka dostal dve minúty za hákovanie, sily na ľadovej ploche sa vyrovnajú.

11:42
    Za hákovanie Bartoviča dostáva dve minúty Lee, Slovan začne svoju presilovú hru, dočkáme sa gólu?

08:44
    Kosov za podrazenie už sedí na trestnej lavici.

07:51
    Osala dostal dve minúty za krošček, presilovú hru, prvú v zápase, si zahrajú aj hostia.

02:27
    Sersen za podrazenie Moziakina pri mantneli na ľavej strane odchádza na trestnú, pred Backlundom bude horúco.

02:02
    Za seknutie odchádza na trestnú lavicu Brejčák, prvá presilová hra v zápase, zahrá si ju Metallurg.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 4. Kovář (Moziakin, Lee), 29. Grigorenko (Kosov) – 9. Nedorost (Nagy), 17. Bartovič (Murley, Tičar), 50. Nagy (Baranka, Jeglič)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Biriukov (A), Antipin, Chabarov, Lee, Ibragimov, Bereglazov, E. Grigorenko, S. Tereščenko – Moziakin (C), Kovář, Zaripov (A) – Platonov, Brent, Osala – Kosov, Kamenev, Jakucenia – Pare, Junkov, Timkin
    HC Slovan Bratislava: Backlund (Janus) – Baranka, Sersen (A), Sigalet, Starosta, Mihalik, Brejčák, Luža – Vondrka, Nedorost, Nagy (A) – Hudáček, Surový, Netík – Bartovič (C), Tičar, Murley – Ölvecký, White, Jeglič

Rozhodca: Kadyrov, Safjullov – Gordenko, Tomilov