Košice – Žilina 4:3 (kon.) | Spišská N. Ves – B. Bystrica 6:5 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Trenčín 5:4 (kon.)
Poprad – Zvolen 2:1 (1:0 po s.n.) | Nitra – HC Slovan 4:1 (kon.)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Poprad.
    Gól strelil ŠTERBÁK.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani v predĺžení sme sa nedočkali gólu a teda o víťazovi rozhodnú až samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

63:50
    PACZKOWSKI Oliver – Poprad – 2 minúty – nedovolená alebo nebezpečná výstroj.

61:23
    Ivan JAKUBÍK – Zvolen – 2min – filmovanie.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Na záver tretiny ešte jeden trest: TOMEČKO – Poprad – 2 minúty – podrazenie.

55:46
    V závere riadneho hracieho času vylúčenie hostí: Patrik POHANKA – 2 min – pád pod nohy.

53:42
    Zvolen dal gól!
    Zvolenčania dokázali využiť možnosť presilovej hry, Ivan JAKUBÍK vyrovnáva na 1:1.
    Asistencie: Martin Novotný, Matej Majerík

53:28
    Vylúčenie na strane Popradu: Marko ŠOTEK – 2 minúty – pád pod nohy.

40:01

40:00

36:20
    Poprad dal gól!
    Až v druhej polovici riadneho hracieho času sme sa dočkali úvodného gólu stretnutia; presadili sa domáci, konkrétne Dávid TOMEČKO.
    Asistencie: Marek Krmenčík, Róbert Jenčo

26:21
    Patrik Samuel PRIATKA vylúčený po druhý raz v zápase, tento raz inkasuje dvojminútový trest za hákovanie.

24:02
    O vylúčenia dnes nie je núdza: ĎURČO Igor – Poprad – 2 minúty – podrazenie.

20:01
    Tak napokon ešte vzájomné vylúčenie z konca prvej tretiny. V čase 19:58 sa hlavný rozhodca Orolín rozhodol potrestať domáceho TOMEČKA za faul lakťom, na druhej strane PRIATKU za údery.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Janka Danková

Góly a asistencie: 37. Tomečko (Krmenčík, Jenčo), rozh. náj. Šterbák – 54. Jakubík (Novotný, Majerík)

HK Poprad: Luba – Olejník, Šterbák B., Baranik, Harasthy, Bielec, Nemec, Krmenčík, Šterbák D., Paczkowski, Ďurčo, Toma, Šotek, Babinský, Turan, Vislocký, Jenčo, Tomečko, Mihalko
    HKM Zvolen: Petrík – Filkus, Chalupský, Luntner, Parobok, Koch, Daniš, Priatka, Gábor, Molnár, Makerík, Novptný, Čorovčák, Trnka, Necpál, Pohanka, Balko, Jakubík, Primus

Rozhodca: Orolin T. – Šoltés R., Šoltés Ľ.