Omsk – Vladivostok 4:2 (kon.) | Novosibirsk – Novokuzneck 6:1 (kon.) | Barys – Chabarovsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Jekaterinburg – Záhreb 3:2 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – HC Slovan 2:3 (kon.) | Ufa – Viťaz 6:1 (kon.)
Kazaň – A. Mytišči 1:4 (kon.) | Čerepovec – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | Petrohrad – Soči 3:2 (kon.)
Novgorod – Jugra Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | Riga – Dinamo Minsk 4:2 (kon.) | Helsinki – Jaroslavľ 3:2 (kon.)
Ak Bars Kazaň
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Atlant Mytišči
Sobota 06.09.2014, 15:00KHL

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (17:25:38)

Je dobojované! Atlant Mytišči pomerne prekvapujúco víťazí na ľade AK Barsu Kazaň pomerom 1:4. V poslednej tretine sa už domácim nepodarilo okrem zníženia skóre nič vymyslieť. Strojcom úspechu hostí je hlavne brankár Atte Engren, ktorý toho dnes skutočne veľa pochytal.

60:00

59:45
    Kazaň to skúša opäť bez brankára!

59:27
    Voronin odchádza na trestnú lavicu za sekanie, ešte malá nádej pre domáci celok.

58:52
    Tréner hostí si berie oddychový čas.

58:42
    Atlant Mytišči dál gól!
    A je rozhodnuté! Domácim nevyšiel risk s odvolaním brankára a do prázdnej brány posiela ešte zo stredného pásma puk ONDŘEJ NEMEC.

57:49
    AK Bars skúša hru bez brankára!

56:59
    Pred koncom presilovka sa predsa len podarilo domácim rozostaviť a zásluhou prvej formácie nepríjemne Engrena ohroziť,ale skóre sa nemení.

56:30
    Koniec početnej výhody sa blíži a zatiaľ sme nevideli zo strany Kazana poriadnu strelu.

55:35
    Nepomáha mu ani mohutná podpora publika. Mytišči nedovoľuje zakončenie a tak je Engren zatiaľ bez práce.

55:15
    Atlant popri mantineli vyhadzuje puk cez všetky čiary, Bars sa nevie rozostaviť.

54:59
    Tesne pred začiatkom poslednej päťminútovky tretej tretiny rozhodca Jeřábek vylučuje Maleviča na 2 minúty za hákovanie. Hostia sa musia brániť.

53:34
    Kazaň už hrá v plnom počte a okamžite sa snaží útočiť. Niet už na čo čakať.

52:55
    Od modrej to skúšal tvrdou strelou po krátkej kombinácii Gilroy ale húštinu tiel neprestrelil.

52:16
    Atlant sa nevie na dlhší čas usadiť v útočnom pásme. Domáci puk zachytili a vyhodili.

51:34
    Vylučovať sa bude tentokrát na domácej strane. Justin Azevedo dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie.
    MOLLER - 1:3

51:08
    Bars Kazaň dala gól!
    Domácim sa vo výhodnej presilovke napokon podarilo znížiť na 1:3. V medzikruží dostal nabité OSKAR MOLLER a tvrdou strelou z prvej prestrelil všetko čo mu stálo v ceste. Asistencie: Igor Mirnov a Jevgenij Medvedev.

Martin Platko

Góly a asistencie: 52. Moller (Mirnov, Medvedev) – 16. Engqvist (Gilroy), 32. Gilroy (Sošnikov), 41. Kozlov (Nemec, Sošnikov), 59. Nemec

Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Musin, Medvedev, Nikulin, Rylov, Denisov, Kornejev, Heshka, Pajgin – Moller, Kosticyn, Malychin – Mirnov, Svitov, Lukojanov – Varnakov, Pesonen, Burmistrov – Azevedo, Tkačjov, Petrov
    Atlant Mytišči: Engren (Šikin) – Rukavišnikov, Nemec, Malevič, Gilroy, Novopašin, Dyblenko, Tjuljapkin, Baldajev – Engqvist, Kozlov, Radulov – Taratuchin, Černov, Kolcov – Levickij, Kadejkin, Šmeljov

Rozhodca: Jeřábek, Romasko – Goljak, Dedulja.