Omsk – Vladivostok 4:2 (kon.) | Novosibirsk – Novokuzneck 6:1 (kon.) | Barys – Chabarovsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Jekaterinburg – Záhreb 3:2 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – HC Slovan 2:3 (kon.) | Ufa – Viťaz 6:1 (kon.)
Kazaň – A. Mytišči 1:4 (kon.) | Čerepovec – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | Petrohrad – Soči 3:2 (kon.)
Novgorod – Jugra Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | Riga – Dinamo Minsk 4:2 (kon.) | Helsinki – Jaroslavľ 3:2 (kon.)
Ak Bars Kazaň
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Atlant Mytišči
Sobota 06.09.2014, 15:00KHL

59:27
    Voronin odchádza na trestnú lavicu za sekanie, ešte malá nádej pre domáci celok.

54:59
    Tesne pred začiatkom poslednej päťminútovky tretej tretiny rozhodca Jeřábek vylučuje Maleviča na 2 minúty za hákovanie. Hostia sa musia brániť.

51:34
    Vylučovať sa bude tentokrát na domácej strane. Justin Azevedo dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie.

50:14
    Kazaň si zahrá presilovku 4 na 3. Novopašin je potrestaný 2 minútami za hákovanie.

49:23
    Vylučovalo sa! Rukavišnikov dostal po potyčke 2 minúty za hrubosť, rovnako aj Azevedo na domácej strane.

42:30
    Hosťujúci Tjuljapkin dostáva 2 minúty za hákovanie a tak má Kazaň presilovku.

39:51
    Tak dočkáme! Ďalšieho vylúčenia. Na trestnú lavicu putuje Igor Mirnov a Atlant začne tretiu tretine v početnej výhode.

37:51
    Tak dlho to netrvalo a vidíme ďalšie vylúčenie. Burmistrov zahral lakťom a vidí dvojminútový trest.

36:13
    Neskutočné! Za sekanie je potrestaný domáci Justin Azevedo a hostia sú už vo štvorici.

35:57
    Séria vylúčení pokračuje. Roman Rukavišnikov si odsedí 2 minúty za podrazenie.

34:46
    Lenže dlho im početná výhoda nevydržala a Malychin dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie.

29:42
    Ďalšie vylúčenie! Pesonen dostáva za nebezpečnú hru vysokou hokejkou 2 minúty a niekoľko sekúnd budú hrať hostia 4 na 3.

29:25
    A presilovka je už minulosťou. Za hákovanie odchádza na trestnú lavicu Šmejlov a bude sa hrať 4 na 4.

28:19
    Hlavný rozhodca Jeřábek mal opäť prácu. Za držanie poslal na trestnú lavicu domáceho Nikulina.

19:52
    Rukavišnikov podrazil Lukojanova a sily na ľade sa nám vyrovnajú.

19:12
    Nikulin zbytočne podrazil Šmeljova a putuje na trestnú lavicu.

16:03
    Novopašin podrazil domáceho Varnakova a Kazaň bude môcť v presilovke vyrovnať na 1:1.

13:51
    Vylúčenie pre zmenu na domácej strane. Alexander Burmistrov dostáva trest 2+10 minút za tvrdý hit na Novopašina.

12:11
    Černov dostáva 2 minúty za podrazenie a tak približne o 20 sekúnd začne presilovka Kazane.

10:30
    Presilovková šanca aj pre hostí. Domáci Alexander Svitov dostáva 2 minúty za hákovanie.

07:22
    Prichádza prvé vylúčenie zápasu. Dyblenko dostáva 2 minúty za sekanie na Varnakova.

Martin Platko

Góly a asistencie: 52. Moller (Mirnov, Medvedev) – 16. Engqvist (Gilroy), 32. Gilroy (Sošnikov), 41. Kozlov (Nemec, Sošnikov), 59. Nemec

Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Musin, Medvedev, Nikulin, Rylov, Denisov, Kornejev, Heshka, Pajgin – Moller, Kosticyn, Malychin – Mirnov, Svitov, Lukojanov – Varnakov, Pesonen, Burmistrov – Azevedo, Tkačjov, Petrov
    Atlant Mytišči: Engren (Šikin) – Rukavišnikov, Nemec, Malevič, Gilroy, Novopašin, Dyblenko, Tjuljapkin, Baldajev – Engqvist, Kozlov, Radulov – Taratuchin, Černov, Kolcov – Levickij, Kadejkin, Šmeljov

Rozhodca: Jeřábek, Romasko – Goljak, Dedulja.