Southampton – Everton 2:0 (kon.) | Fulham – Hull City 2:2 (kon.) | Stoke City – Tottenham 0:1 (kon.)
Swansea – Aston Villa 4:1 (kon.) | West Bromwich – West Ham 1:0 (kon.) | Manchester United – Norwich 4:0 (kon.)
West Bromwich Albion
1:0 (1:0)
West Ham United
Sobota 26.04.2014, 16:00 • The Hawthorns (West Bromwich) • Anglická Premier League

Je dobojované, domáci hráči sa veľmi tešia, nakoľko sa už definitívne zachránili v najvyššej súťaži. V druhom polčase sme už gól nevideli a tak sa Berahinov gól z 11. minúty stal aj víťazným. West Bromwich sa tak vďaka trom bodom dotiahne bodovo až na jeho dnešného súpera, čo znamená poskočenie v tabuľke o 3 miesta. Pred Cardiffom, ktorému momentálne patrí 18. priečka bude mať náskok už siedmych bodov. Do konca sezóny zostávajú už len dve kolá.

Odomňa je to všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem Vám pekný zvyšok dňa. (17:57:17)

90+3
    Mulumbu zbiera sekundy pri rohovej zástavke, vyzerá to tak, že domáci hráči si už tesné vedenie nenechajú vziať.

90+2
    Mulumbu sa takmer dostal do úniku po tom, ako hostia prepadli v útoku. Collinsovi nezostávalo nič iné, ako ho zastaviť nedovolene, za čo vidí vôbec prvú žltú kartu v zápase.

90+1
    Najprv ešte prichádza posledné striedanie v zápase, ktoré znamená, že z ihriska odíde zatiaľ jediný strelec zápasu Berahino, ktorého na hrote nahradí Yacob.

90+1
    Štvrtý rozhodca udeľuje 3 minúty navyše, v ktorých sa West Ham ešte môže pokúsiť o vyrovnanie.

90
    Carrolla dlhou prihrávkou hľadal znova Cole a lopta znova skončila iba na kopačkách domácich hráčov.

89
    Collins to skúšal dlhou prihrávkou cez polovicu ihriska, tá ale neslávila úspech a zdá sa, že domáci hráči si už tesné vedenie ustrážia.

88
    Morrison využil zaváhanie súpera v útoku, okamžite sa zmocnil lopty, potiahol ju až pred pokutové územie, tam kombinoval s Berahinom, čím získal ďalšie cenné sekundy.

87
    Mulumbu zbieral pri rohovej zástavke cenné sekundy, napokon sa ale dopustil faulu, rozohrávať bude Adrián.

86
    Nestalo sa tak, zásluhou Josepha Cola ešte zostali v útoku. Jeho menovec Carlton dlhým centrom pred bránou hľadal Carrolla, ten sa ale ocitol v postavení mimo hry.

85
    Kladivári sa ale veľmi rýchlo vrátili na dostrel brány, navyše po faule Jonesa získavajú priamy kop, tak uvidíme či z toho niečo vyťažia.

84
    Hostia sa konečne usadili pred šestnástkou West Bromwichu, avšak pri jednom zo vzdušných súbojov si rukami pomohol Carroll a poslal súpera k zemi. Rozhodca Dean píska faul.

83
    Letiaca lopta skončila iba u Adriána, ten okamžite posielal do útoku Carrolla. Tomu sa nepodarilo ohroziť bránu Fostera, s rozohrávkou sa neponáhľa ani domáci gólman.

82
    Minúty do konca stretnutia ubiehajú, útočiacim tímom je paradoxne West Bromwich, ten navyše získal aj priamy kop. Hráči sa s jeho rozohrávkou pochopiteľne dvakrát neponáhľajú.

81
    Domáci tím navyše zbiera cenné sekundy pri striedaní, z ihriska odkráčal Sessègnon, ktorý odohral výborné stretnutie, opačným smerom vybieha Anichebe.

80
    Začalo sa nám posledných desať minút riadnej hracej doby, na hráčoch West Hamu je čitateľná veľká snaha o vyrovnanie, no WBA sa zatiaľ úspešne bráni.