Granada – Rayo Vallecano 0:3 (kon.) | Getafe – Malaga 1:0 (kon.) | Real Madrid – Osasuna 4:0 (kon.)
Real Betis – Sociedad 0:1 (kon.)
Real Betis
0:1 (0:0)
Real Sociedad San Sebastian
Sobota 26.04.2014, 22:00Španielska LaLiga

A je dobojované! Domáci veru nebudú túto noc ľahko zaspávať. Real Sociedad vyhral 0:1 zásluhou gólu Velu z penalty, ktorú rozhodca nariadil v 48.minúte po hlúpom faule Carlosa. Betis si tak podpísal touto porážkou zostup do druhej ligy a hráči si musia vypiť kalich horkosti až do dna. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (23:50:42)

90+3
    Už sa len čaká na záverečný hvizd rozhodcu.

90+2
    Bergara fauloval a Betis mal k dispozícii priamy kop z nádejnej pozície. Juanfran však nenašiel hlavu spoluhráča, ale len rukavice brankára Brava.

90+1
    Zelenobieli sa ešte držia na polovici súpera, ale stále je to bez priamej strely na Brava.

90
    Rozhodca Ayza nadstavuje 3 minúty. Rozčarovaní fanúšikovia Betisu už opúšťajú tribúny.

90
    Hostia sa dostali v poslednej minúte riadnej hracej doby trochu pod tlak, ale centre Betisu sú viacmenej len na náhodu.

89
    Castro poslal do pokutového územia zaujímavý center, ale jeden z obrancov hostí odkopol loptu na stred ihriska.

88
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Vela, prichádza Prieto.

87
    Molina si počínal v súboji dosť tvrdo, následný center Castra do šestnástky bol zblokovaný na rohový kop.

86
    Baskovia sa nemusia v tejto fáze už nikam ponáhľať a tak len čakajú na chyby domácich borcov.

85
    Domáci fanúšikovia len bezradne pozerajú na zvyšný priebeh tohto zápasu. Črtajúca sa prehra Betisu by zrejme potvrdila zostup do druhej ligy.

84
    Juanfranov center neohrozil Brava a jeho spoluhráči loptu dostali do bezpečia.

84
    Strelu zo strednej vzdialenosti vyslal Chica, tá bola zblokovaná na rohový kop.

83
    Castro rozohral túto štandartku nakrátko, ale ani následný center nepriniesol úspech.

82
    Na druhej strane získavajú hostia rohový kop.

81
    Betis môže rozohrať ďalší voľný kop. V šestnástke hlavičkoval mimo bránky Figueras.

81
    Striedanie v tíme Real Betis: z ihriska odchádza Reyes, prichádza Ceballos.

80
    Real Betis má desať minút pred koncom riadnej hracej doby pripravené posledné striedanie.