Southampton – Everton 2:0 (kon.) | Fulham – Hull City 2:2 (kon.) | Stoke City – Tottenham 0:1 (kon.)
Swansea – Aston Villa 4:1 (kon.) | West Bromwich – West Ham 1:0 (kon.) | Manchester United – Norwich 4:0 (kon.)
Stoke City FC
0:1 (0:1)
Tottenham Hotspur
Sobota 26.04.2014, 16:00 • Britannia Stadium • Anglická Premier League

Je dobojované. Des si všetky tri body vezú domov hráči Tottenhamu, keď dokázali zdolať vonku Stoke City 0:1 po góle Rose z 33. minúty. Hostia hrali dokonca presilovku o jedného hráča dlhých takmer 40 minút ale v druhom polčase sa prevažne bránili. To je na dnes odomňa všetko, teším sa na naše spoločné sledovanie pri dalších onlajnoch. Lúči sa s vami Vladimír Mihálik. (18:04:00)

90+3
    Begović teraz výborne vystihol strelu Paulinha, ktorý mohol rozhodnúť o osude zápasu.

90+2
    Hostia teraz výborne držia loptu a nepúšťajú sa do útokov.

90+1
    Žltú kartu dostává Arnautović (Stoke City FC).

90+1
    Nadstavovať sa budú 4 minúty.

90
    Hráči Tottenhamu už len odkopávajú lopty, tam ako sú otočený.

88
    Lloris drží loptu vo svojej moci po ďalekonosnej strele N'Zonziho.

87
    Arnautović si nabehol do veľkého vápna na presný pas a okamžite sa pokúsil o tvrdú prízemnú strelu do stredu bránky. Jeho pokus ale zmaril brankár, ktorý dokázal svoje majstrovstvo ohromujúcim zákrokom.

86
    Odemwingie si pýta pokutový kop po súboji vo vápne s Dawsonom. Rozhodca ale necháva pokračovať v hre.

85
    Domáci teraz tlačia aj keď hrajú o jedného menej. Stále držia loptu na kopačkách.

84
    Adebayor je v jasnom ofsajde a asistent rozhodcu si to všimol.

82
    Kombinácia Arnautovića s Odemwingiem končí nepresnou narážačkou. A z hľadiska sa ozýva piskot.

81
    Stoke kombinuje na útočnej polovici ale nevedia sa nijako dostať cez dobre organizovanú obranu hostí.

80
    Sigurdsson sa ocitol sám v sľubnej šance po prevzatí dobrého pasu na hranici pokutového územia. Jeho pokus o fúz preletel vedľa ľavej žrde. To bola šanca! Lopta je za bránkovou čiarou a Stoke má odkop od bránky.

79
    Eriksen skúša skórovať zo strednej vzdialenosti z priameho kopu. Napriek jeho snahe, lopta minula o niekoľko centimetrov brvno.

78
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Lennon, prichádza Townsend.

77
    Arnutović fauloval na polovici ihriska a bude z toho voľný kop pre Tottenham.

75
    To bola veľká strelecká príležitosť! Harry Kane predviedol dobrý nábeh do veľkého vápna a milimetrový pas za obranu poslal na bránku. Jeho pokus ale jeden z obrancov zablokoval brilantným sklzom.
    Góly: 33. Rose

Karty:   45. Shawcross (STO), 65. Cameron (STO), 90+1. Arnautović (STO) – 43. Naughton. (TOT)   52. Shawcross (STO)

Stoke City FC: Begović – Cameron, Shawcross (C), Wilson, Muniesa – Odemwingie, Whelan, Ireland, Nzonzi, Arnautović – Crouch.
    Náhradníci: Sørensen – Pieters, Wilkinson, Palacios, Adam, Walters, Assaidi.

Tottenham Hotspur: Lloris – Naughton, Kaboul, Dawson (C), Rose – Lennon, Chadli, Paulinho, Eriksen – Kane, Adebayor.
    Náhradníci: Friedel – Fryers, Townsend, Sigurdsson, Sandro, Bentaleb, Soldado.

Rozhodca: Andre Marriner – David Bryan, Darren Cann