Bayern – Brémy 5:2 (kon.) | Hertha – Braunschweig 2:0 (kon.) | Hoffenheim – Frankfurt 0:0 (kon.)
Mainz – Norimberk 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Freiburg 2:2 (kon.) | Leverkusen – Dortmund 2:2 (kon.)
Bayern Mníchov
5:2 (1:2)
Werder Brémy
Sobota 26.04.2014, 15:30 • Allianz Aréna Mníchov • Nemecká Bundesliga

Videli sme futbal, v ktorom Bayern, po nevydarenom prvom polčase, v tom druhol zapol na najvyšší rýchlostný stupeň a Werder si zakrátko rozobral ako údenú makrelu. Hostia sa v druhom polčase na nič nezmohli a tak to bolo skutočne len otázkou výšky skóre. Bayern si urobil chuť na Real Madrid a Werder si aspoň chvíľku užíval pocit víťazstva. Pekný podvečer všetkým želá Vladimír Korduliak. (17:21:59)

90

90
    Lopta v moci Wolfa, počkáme, koľko a či vôbec bude Winkmann nadstavovať.

89
    Junuzović poslal loptu pred bránku Neuera, jeden z jeho spoluhráčov hlavičkoval, avšak lopta končí mimo bránku za čiarou.

89
    Fritz bol faulovaný Contentom, štandardka v závere zápasu pre Werder.

88
    Schweinsteiger vystrelil snáď z 23 metrov, no loptu poslal vysoko nad Wolfovu bránku.

88
    Ďalší rohový kop domácich rozohrá Robben.

88
    Dnešné stretnutie sleduje 71.000 divákov, vypredaná Allianz Aréna!

87
    Opäť prekombinovaná akcia domácich, Ribéry a ani Götze uspieť neuspeli.

86
    Domáci to vo veľkom vápne už prekombinovali, Werder loptu poslal do bezpečia.

85
    Stretnutie už len dohrávame, Bayern však stále koncertuje na hracej ploche.

84
    Thomas Müller dostal loptu na hlavu do veľkého vápna, rybyčkou loptu odhlavičkoval a tá sa posadila na brvno Wolfovej bránky.

84
    Robben stihol loptu dobehnúť a ešte odcentrovať takmer z bránkovej čiary, vybojoval aspoň rohový kop.

83
    Striedanie v tíme Werder Brémy: z ihriska odchádza Hunt, prichádza Felix Kroos.

82
    Držanie lopty do týchto chvíľ 70% – 30%, pomer striel na bránku 20:7.

81
    Bayern si vybojoval ďalší rohový kop, opäť lopta nesmerovala pred bránku, Bayern skúša nejaké svoje varianty.

80
    Luca Caldirola druhým potrestaným hráčom v dnešnom zápase.

80
    Robben bol v ofsajde a tak arbitri akciu domácich zastavili.

79
    Rohový kop zahraný nakrátko, Bayern však stále drží loptu na svojich kopačkách, Werder sa lopty sem-tam len dotkne.

Vladimír Korduliak

Góly: 20. Ribéry, 54. Pizarro, 57. Pizarro, 61. Schweinsteiger, 74. Robben – 10. Gebre Selassie, 36. Hunt

Karty:   38. Thomas Müller (BAY) – 80. Caldirola (BRE)

Bayern Mníchov: Neuer – Alaba, Dante, J. Boateng, Weiser – Schweinsteiger, Javi Martínez – Ribéry, Götze, T. Müller – Pizarro
    Náhradníci: Raeder – Mandžukić, Robben, Lahm, Contento, T. Kroos

Werder Brémy: Wolf – García, Caldirola, Prödl, Fritz – Bargfrede, Makiadi – Junuzović, Gebre Selassie, Hunt – Di Santo
    Náhradníci: Mielitz – Lukimya, Elia, Ignjovski, F. Kroos, Petersen, Zander

Rozhodca: Winkmann – Salver, Ittrich

Diváci: 71.000