Granada – Rayo Vallecano 0:3 (kon.) | Getafe – Malaga 1:0 (kon.) | Real Madrid – Osasuna 4:0 (kon.)
Real Betis – Sociedad 0:1 (kon.)
Granada CF
0:3 (0:0)
Rayo Vallecano
Sobota 26.04.2014, 16:00Španielska LaLiga

To je už odo mňa pre tento okamih všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok soboty. (17:53:46)

A je dobojované! Pre domácich je tento záverečný hvizd rozhodcu vykúpením, keďže druhý polčas vôbec nezvládli. Všetko sa to začalo po druhej žltej karte Brahimiho v 52.minúte. Domáci útočník putoval pod sprchy a Vallecano už o 2 minúty strelilo prvý gól, keď sa z diaľky presadil Níguez. To nebolo všetko. O ďalších 5 minút prišiel pekný pas na Larriveya a ten k vzdialenejšej tyči nedal rovnako Karnezisovi nárok. Granada sa síce snažila, ale dnes to bol jednoducho zlý deň pre tento andalúzsky tím. Posledný klinec do rakvy pribil Fernández gólom v 89.minúte.

90+2
    Avšak ani z tejto štandartky nevzišiel čestný gól Andalúzanov.

90+1
    Spoza šestnástky skúsil šťastie Piti, vybojoval aspoň rohový kop.

90+1
    Riki sa pri súboji o loptu dopustil nedovoleného zákroku a Granada prichádza o loptu.

90
    Rozhodca Matheu Lahoz nadstavuje 2 minúty.

89
    V strede ihriska poslal Riki k zemi Trashorrasa a hostia získavajú voľný kop.

88
    Na štadióne Granady panuje ponurá atmosféra a fanúšikovia už vo veľkom množstve opúšťajú štadión. Niet sa čomu diviť.

87
    Rayo Vallecano dalo gól!
    Teraz sa už o víťazovi nedá pochybovať! Larrivey krásnym centrom našiel v pokutovom území SEBASTIANA FERNÁNDEZA a ten nekompromisne zakončil. Vallecano vedie pred koncom riadnej hracej doby 0:3.

86
    V dobrej pozície Piti zakončil len nad brvno Rubéna.

85
    Domáca defenzíva na poslednú chvíľu zastavila strelu Gonzáleza z uhlu.

83
    Po ostrom zákroku na Falquého videl v ruke hlavného rozhodcu žltú kartu El Arabi.

82
    Falqué mal na kopačke tretí gól hostí, ale jeho strela tesne minula bránu Karnezisa.

81
    Rayo kombinuje na vlastnej polovici.

80
    Do konca zápasu zostáva posledných desať minút. Granade sa čas veľmi rýchlo kráti.

79
    Domáci získali priamy kop, ktorý Piti nezvládol. Jeho strelu zastavil dobre postavený múr.

78
    Lopta sa napokon dostala až k brankárovi Rubénovi, ktorý pomaly rozohráva akciu Vallecana.