Bayern – Brémy 5:2 (kon.) | Hertha – Braunschweig 2:0 (kon.) | Hoffenheim – Frankfurt 0:0 (kon.)
Mainz – Norimberk 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Freiburg 2:2 (kon.) | Leverkusen – Dortmund 2:2 (kon.)
1. FSV Mainz 05
2:0 (2:0)
1. FC Norimberk
Sobota 26.04.2014, 15:30 • Coface Arena • Nemecká Bundesliga

V druhom polčase sme gól nevideli a tak sa domáci tešia z víťazstva 2:0. Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemny zvyšok víkendu. (17:24:15)

90+3

90+2
    Pekná Frantzova strela z diaľky, ktorá mala gólové parametre. Karius si môže vydýchnuť, pretože bol blízko k tomu, aby prišiel o vychytanú nulu.

90+2
    Dnešné stretnutie sleduje 31 000 divákov.

90+1
    Rozhodca nadstavuje 3 minúty.

90
    Striedanie v tíme 1. FSV Mainz 05: z ihriska odchádza Šindži kazaki, prichádza Todor Nedelev.

89
    Druhý polčas bohužiaľ neponúkol žiadny gól atreba poznamenať, že ani záživný futbal.

88
    Duel sa za potlesku divákov iba dohráva, dovolím si tvrdiť, že tri body ostanú doma.

86
    Striedanie v tíme 1. FSV Mainz 05: z ihriska odchádza Yunus Malli, prichádza Julian Baumgartlinger.

83
    Výborne Karius, ktorý chytá hlavičku Drmiča. Ten vyskočil veľmi vysoko a nebola to vôbec zlá šanca. Mohlo byť znížené.

82
    Posledných desať minút zápasu a hostia sa nadychujú k zúfalému tlaku. Už hrajú na veľké riziko.

81
    Pred Kariusa sa nebezpečne tlačil Hloušek a šiel do súboja s týmto brankárom. Bude z toho roh pro Norimberg.

80
    Na ihrisku ostáva ležať Balitsch, ale po krátkom ošetrení môže pokračovať. Hlavne teda musí, kedže hostia už nemôžu striedať.

79
    Už to nevyzerá, žeby sa mal v zápase stať nejaký zázrak. Mainz si bezpečne kontroluje výsledok.

77
    Najprv sa Schäfer dostal k lopte a vyboxoval ho preč z vápna, lenže potom prišla strela z približne dvadsiatich metrov, ktorú predviedol Koo. Išla však priamo do stredu brány.