Bayern – Brémy 5:2 (kon.) | Hertha – Braunschweig 2:0 (kon.) | Hoffenheim – Frankfurt 0:0 (kon.)
Mainz – Norimberk 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Freiburg 2:2 (kon.) | Leverkusen – Dortmund 2:2 (kon.)
Hertha BSC
2:0 (0:0)
Eintracht Braunschweig
Sobota 26.04.2014, 15:30Nemecká Bundesliga

Zápas medzi Hertha BSC – Eintracht Braunschweig skončil 2:0 pre domácich. V prvom polčase sme videli veľmi nezáživný a nudný futbal bez šancí. Do druhého polčasu sa vrátili tímy ako vymené. Táto polka zápasu nám priniesla 2 góly a obidva na strane domácich. 3 body tak právom ostávajú doma. Týmto sa s vami chcem rozlúčiť a pri ďalšom sledovaní onlajnov DOVIDENIA. (17:24:11)

90+3

90+2
    Nad rámec hry sa bude hrať 3 minúty.

90
    Veľká šanca na strane hostí! Kumbela si dokázal spracovať loptu na vzdialenejšej tyčke. No jemu dnes asi nie je súdené presadiť sa, pretože toto mal byť určite gól.

89
    Zápas sa blíži ku koncu. Strely na bránu sú v pomere 7-3 v prospech domácich.

88
    Po strele Ramosa majú domáci výhodu rohového kopu. Pri rohovom praporku sa rozbieha Ronny. Jeho center do vápna však končí na kopačkách súperových brániacich hráčov.

85
    Hostia majú na skorigovanie výsledku už len necelých 5 minút riadnej hracej doby.

85
    Kumebla si prebral center do vápna. Jeho pokus však končí mimo brány Krafta.

83
    Dvojité striedanie na strane hostí. K striedačkám sa porúča Reichel. Na ihrisko nastupuje Pfitzner.

83
    Hostia sa snažia oživiť ofenzívu. Elabdellaouia nahrádza Kessel.

80
    Hostia sa dostávajú do veľmi nepríjemnej situácie, keď je do konca riadnej hracej doby menej ako 10 minút a musia dohnať náskok 2 gólov.

77
    Hertha dala gól! To o čom som prednedávnom hovoril sa stáva realitov. SAMI ALLAGUI zvyšuje náskok domáceho tímu. Strelec gólu sa dostal k lopte a prízemnou strelou prekonal Davariho.

77
    Ramos vyslal z hranica vápna nebezpečnú strelu na Davariho, ktorý si ale s týmto pokusom poradil.

75
    Teraz sa Davari predviehol. Pekným zákrokom zneškodnil strelu Allaguia.

74
    Ďalšia dvojica rohových kopov Herthy. No tentokrát sa domáci z gólu neradovali.

72
    Davari vyzerá byť v bráne hostí veľmi neistý. Možno častejšia streľba domácich bude kľučom k navýšenie jednogólového náskoku.

69
    Tak predsa len nie, Cigerci nedokázal prehrýzť zranenie a je vystriedaný. Na jeho miesto nastupuje Niemeyer. Tréner domácich už má vyčerpané všetky striedania, ktoré by sa mu možno zišli v rozhodujúcich chvíľach na konci zápasu.

69
    Kvôli ošetrovaniu Cigerciho je momentálne hra na okamih zastavená. Veríme, že Cigerci bude môcť pokračovať v zápase.

Denis Vaďovský

Góly: 61. Brooks, 77. Allagui

Hertha BSC: Kraft – Pekarík, Langkamp, Brooks, van den Bergh – Skjelbred (62. Ronny), Baumjohann, Hosogaj, Ciğerci (69. Niemeyer), Allagui – Wagner (62. Ramos).
    Náhradníci: Almenning Jarstein – Ndjeng, Ben-Hatira, Ronny, Niemeyer, Schulz, Ramos.

Eintracht Braunschweig: Davari – Elabdellaoui (83. Kessel), Bičakčić, Correia, Reichel (83. Pfitzner) – Kruppke, Theuerkauf, Boland, Hochscheidt (46. Bellarabi) – Nielsen, Kumbela.
    Náhradníci: Petković – Kessel, Doğan, Vrančić, Kratz, Pfitzner, Bellarabi.

Rozhodca: Thorsten Kinhöfer – Detlef Scheppe, Frederick Assmuth – Bastian Dankert