Liége – Mechelen 2:0 (kon.) | Genk – Mons 3:1 (kon.) | Oostende – Kortrijk 0:0 (kon.)
Charleroi – Lierse 1:1 (kon.) | Waregem – Brugge 1:1 (kon.) | Leuven – Anderlecht 1:0 (kon.)
Lokeren – Waasland-Beveren 0:0 (kon.) | Cercle Bruggy – Gent 1:4 (kon.)
KRC Genk
3:1 (1:0)
RAEC Mons
cz Sobota 08.03.2014, 20:00 • Cristal Arena, Genk • Belgická Jupiler Pro League

90+3
    Genk právě vstřelil branku!
    V nastaveném čase rozhoduje o výhře domácího Genku JULIEN GORIUS, který v dnešním utkání proměnil také druhý pokutový kop.

90+2
    A další červená karta, v tomto zápase již třetí. Za faul na Jelle Vossena v pokutovém území ji vidí hostující záložník Thomas Chatelle.

86
    Domácí trenér po inkasované brance okamžitě posiluje střed hřiště, z hrací plochy stahuje De Ceulaera a posílá tam Hylanda.

85
    Mons právě vstřelilo branku!
    Hostující tým pět minut před koncem řádné hrací doby snižuje nepříznivý vývoj utkání! Z penalty se prosadil TIM MATTHYS.

83
    Simayes v pokutovém území nedovoleně zastavil Munungu a za svůj zákrok dostává červenou kartu.

82
    Hosté ještě střídají, hřiště opouští Shlomi Arbeitman a nahrazuje jej Joachim Mununga.

75
    Domácí v dnešním utkání střídají podruhé, Fabiena Camuse na poslední čtvrthodinu hry nahradí Siebe Schrijvers.

70
    Jelle Vossen prošel přes hostující obránce až do velkého vápna, odkud vyslal razantní střelu na Wernera. Hostující gólman měl s touto ranou problémy a vyrazil ji pouze na rohový kop.

65
    Domácí přidávají branku i ve druhém poločase a ujímají se vedení 2:0. Přihrávku Camuse z levé strany hřiště dokázal přesně mířenou střelou zužitkovat kanonýr JELLE VOSSEN.

58
    Střídají také domácí, Mboyo přepouští své místo Cissému.

58
    Žlutý kartonek dostává hostující hráč Grégory Lorenzi.

54
    Richard Soumah je po osmi minutách strávených na hrací ploše vyloučen. Po svém prvním prohřešku znemožnil hostující záložník domácím hráčům rozehrávku přímého volného kopu, když míč po rozehrání zastavil rukou, za což od hlavního sudího obdržel druhou žlutou kartu a následně také červenou.

53
    Střídající Richard Soumah dostává od hlavního arbitra žlutý karetní trest.

46
    Hostující kouč se o poločasové přestávce odhodlal ke střídání, do druhé půle místo Timmermanse zasáhne Soumah.

45
    Míč si na značku pokutového kopu postavil JULIEN GORIUS, který nedal Wernerovi sebemenší šanci. Genk se tedy před koncem úvodního poločasu ujímá vedení.

44
    Timmermans nešťastně zahrál ve vlastním pokutovém území rukou a proti jeho týmu je nařízena penalta!

28
    K vidění je první žlutá karta utkání. Tu za faul na protihráče dostává domácí obránce Jeroen Simaeys.